Blog

Czas i pieniądze – czyli ile naprawdę może kosztować Cię wykończenie mieszkania

Zakup mieszkania to przygoda i początek nowego etapu w życiu. To także czas pełen wyborów i dylematów. Trzeba bowiem znaleźć złoty środek pomiędzy wizją wymarzonego lokum, a tysiącem kwestii logistycznych i technicznych. Oto 5 wyzwań, z którymi musisz zmierzyć się urządzając swoje wnętrza samodzielnie!
Czytaj więcej

Ton w ton – monochromatyczne wariacje w nowoczesnym wydaniu

Zestawianie ze sobą jednolitych barw to jeden z najmodniejszych trendów ostatnich sezonów. Takie podejście nie musi jednak oznaczać monotonii – dowodzą tego nasze realizacje. Włączenie do gry szlachetnych materiałów, a także czarnych i złotych akcentów, może zwiększyć możliwości aranżacyjne wnętrza i sprawić, że będzie prezentowało się nowocześnie i efektownie.
Czytaj więcej

Biblioteka produktów KODO – wolność wyboru spośród tysiąca sprawdzonych propozycji

Zdarza się, że podczas projektowania wnętrz jeden kolor, przedmiot, mebel, tapeta czy nawet drobna płytka staje się początkiem i punktem wyjścia dla całej aranżacji. W przypadku naszych realizacji dzieje się tak za sprawą biblioteki produktów KODO, która stanowi wyjątkowe źródło inspiracji. Tysiące propozycji, które zwozimy z całego świata, testujemy, a później wykorzystujemy jako materiał do pracy z klientami.
Czytaj więcej

CLASSIC BLUE - rok 2020 pod niebem o zmroku

Instytut PANTONE ogłosił kolor roku 2020 – Classic Blue 19-4052. Wybrana barwa symbolizuje stabilność i spokój, co czyni ją idealną do aranżacji wnętrz – stref prywatności i odpoczynku od codziennych wyzwań. Obejrzyjmy wnętrze urządzone z zastosowaniem najmodniejszego koloru nadchodzącego roku!
Czytaj więcej

Świąteczna choinka w nowoczesnej dekonstrukcji

Bożonarodzeniowe drzewko jest niezbędną częścią świątecznej aranżacji. Jednak może w tym roku warto poddać ją pewnej dekonstrukcji? Oto efekt nowoczesnego podejścia do choinkowej tradycji w wysmakowanym wnętrzu.
Czytaj więcej
1 2 3 4 5 6 7