Home Remonty pod klucz Wrocław

REMONTY POD KLUCZ
WROCŁAW

Oddaj swoje mieszkanie w ręce doświadczonych fachowców

W ramach usługi „Remonty pod klucz” tworzymy także projekty wnętrz we Wrocławiu i kompleksowe wsparcie w modernizacji nieruchomości z rynku wtórnego.

Planujesz kupić mieszkanie z rynku wtórnego? KODO pomoże Ci w wyborze lokalu! Sprawdzimy jego możliwości aranżacyjne, zaproponujemy najlepsze modyfikacje i przeprowadzimy kompleksowy remont mieszkania we Wrocławiu w ustalonym wcześniej terminie i budżecie. Dzięki KODO nawet mieszkanie z wieloletnią przeszłością zyska nowoczesny charakter. A co najważniejsze – dopasujemy je do Twojej estetyki i stylu życia.

REMONTY
RYNEK WTÓRNY WE WROCŁAWIU

Stworzymy mieszkanie na miarę Twoich marzeń

Wrocław ma duży potencjał, jeśli chodzi o mieszkania z rynku wtórnego. Lokale w zabytkowych kamienicach czy dawnych blokach mają sporo zalet, lecz są również wyzwaniem – zarówno na etapie wyboru mieszkania, jak i jego aranżacji i modernizacji. Kompleksowe remonty pod klucz mieszkania z rynku wtórnego składają się z wielu kroków. Pierwszym z nich jest wybór lokum, następnie określenie potencjału wnętrza, dobór optymalnych rozwiązań i proces wykończenia.
W remoncie mieszkania pod klucz pomogą Ci specjaliści KODO, którzy:

doskonale znają rynek nieruchomości w mieście Wrocław,

dysponują całym zapleczem technicznym i potrzebnymi materiałami,

mają doświadczenie poparte tysiącami zrealizowanych projektów.

WROCŁAW KOMPLEKSOWE REMONTY
MIESZKAŃ

Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem remontu mieszkania z rynku wtórnego jest demontaż dotychczasowego wyposażenia: mebli, stolarki, glazury i armatury, a nawet elektryki czy hydrauliki. Dzięki temu doprowadzamy mieszkanie do stanu deweloperskiego i zyskujemy przestrzeń do głównego etapu remontu mieszkania pod klucz. Realizowane przez nas kompleksowe wykończenie wnętrz we Wrocławiu, oraz aranżowanie wnętrz we Wrocławiu obejmuje także porządkowanie klatki schodowej oraz utylizację i wywóz odpadów poremontowych.

PROJEKT REMONTU
MIESZKANIA WE WROCŁAWIU

Stworzymy nowy projekt mieszkania

Dla wielu osób mankamentem mieszkania z rynku wtórnego jest istniejący już w nim układ pomieszczeń, który może utrudniać dostrzeżenie potencjału wnętrz. Dlatego warto rozpocząć współpracę z projektantem KODO, który dzięki swojemu doświadczeniu przygotuje kompleksowe aranżacje wnętrz we Wrocławiu, uwzględniające nowy rozkład pomieszczeń. Oczywiście uwzględni w nich potrzeby mieszkańców oraz funkcjonalność i estetykę wnętrz.

REMONT
POD KLUCZ

Zróbmy razem remont mieszkania!

Potrzebny Ci architekt wnętrz z Wrocławia? Sprawdź zalety współpracy z KODO:

 • rzetelna analiza techniczna, zwieńczona stworzeniem nowego układu lokum,

 • przygotowanie kompleksowego projektu remontu mieszkania spełniającego potrzeby przyszłych mieszkańców,

 • oferta najlepszych rozwiązań w ustalonym budżecie,

 • staranne planowanie oraz kontrolowanie kosztów i terminów,

 • sprawny i profesjonalny remont mieszkania pod klucz we Wrocławiu – otrzymujesz gotowe do zamieszkania lokum.

REMONT POD KLUCZ WE WROCŁAWIU
KROK PO KROKU

Dawne wnętrze w nowym wydaniu

Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z KODO przy realizacji remontu pod klucz? Sprawdź nasz przewodnik w 6 krokach.

 1. Możesz skontaktować się z nami już podczas wyboru mieszkania w mieście Wrocław. Pomożemy przeprowadzić Ci cały proces zakupu.

 2. Kompleksowe usługi remontowe mieszkań pod klucz to nasza specjalność. Przy podpisaniu umowy ustalamy zakres działań, koszty oraz termin wykonania poszczególnych prac.

 3. Architekt wnętrz tworzy projekt nowego wnętrza. Pomagamy w przygotowaniu planu remontu mieszkania – bierzemy pod uwagę Twoją estetykę i nasze wieloletnie doświadczenie.

 4. Oddajesz nam mieszkanie do remontu. Na początku przeprowadzamy demontaż i starannie oczyszczamy wnętrze, by zyskać przestrzeń do realizacji kompleksowych usług remontowych, które zakończą się w uzgodnionym w umowie terminie.

 5. Realizujemy aranżacje pomieszczeń pod nadzorem dedykowanego opiekuna. Przez cały czas dbamy o zgodność z harmonogramem prac i projektem, zabezpieczając Cię przed nieprzewidzianymi wypadkami.

 6. Przekazujemy Ci mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. Wraz z nową przestrzenią zyskujesz opiekę naszego serwisu gwarancyjnego przez 24 miesiące od zakończenia prac.

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183