Home Wykończenie wnętrz

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ
MIESZKAŃ

Usługa na miarę naszych czasów.

Decydując się na zakup mieszkania, chcemy wprowadzić się do niego jak najszybciej. Żeby to zrobić, konieczne jest jednak wykończenie wnętrz. Zarówno w przypadku lokalu z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, oznacza to poświęcenie sił na decyzje oraz czasu na wykonanie prac. Z pomocą przychodzi usługa KODO! Wykonujemy wykończenia mieszkań oraz projekty wnętrz, które bezstresowo i szybko stworzą wymarzoną przestrzeń. Nasz nasz zespół (architekt wnętrz oraz koordynator) dopilnuje, aby nadzór autorski i projektowanie domu przebiegły doskonale.

WYKOŃCZENIA
POD KLUCZ

Kompletny Dom od ręki

Jeżeli planujesz kupienie domu lub mieszkania i chcesz jak najszybciej korzystać z urządzonego wnętrza, polecamy naszą usługę KODO: wykończenia pod klucz. Dzięki współpracy z naszą pracownią będziesz spełniać swoje marzenia o idealnej aranżacji, w określonym czasie oraz założonym budżecie. W ramach usługi, oprócz spokoju oraz gwarancji efektu, otrzymasz:

wykończenie wnętrz w kosztach, które sam ustalisz,

indywidualny projekt, uwzględniający wszystkie Twoje plany i oczekiwania,

remonty pod klucz wykonywane przez doświadczone ekipy,

gwarancję na całość przeprowadzonych prac.

WYKOŃCZENIE MIESZKAŃ
POD KLUCZ

Dlaczego warto?

Wykończenie mieszkania pod klucz to usługa, która zawiera kilka istotnych elementów. Dzięki współpracy z KODO skorzystasz z doświadczenia specjalistów wielu branż. Pomożemy Ci przy oględzinach mieszkania z rynku wtórnego.  Również odbiory deweloperskie przeprowadzimy w sposób skrupulatny i profesjonalny. Razem z Tobą stworzymy projekt idealnego lokum, wybierzemy style wykończenia wnętrz, wesprzemy w wyborze materiałów, a później zapewnimy dostawy i sprawdzone ekipy remontowe. Ten pakiet pozwoli Ci uniknąć samodzielnego podejmowania trudnych decyzji technicznych, poświęcania czasu na transport materiałów oraz pilnowanie realizacji.

CAŁOŚCIOWE
WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

Ile to kosztuje?

Firma KODO wykonała prawie 3500 wnętrz w usłudze wykończenia pod klucz. Dało nam to wiedzę i doświadczenie, które pozwalają zagwarantować osiągnięcie zamierzonego efektu w zaplanowanym czasie oraz określonym budżecie, który ustalamy z Tobą na początku współpracy. Wykończenie pod klucz – cena tej usługi obejmuje:

  • zaprojektowanie wszystkich elementów wykończenia mieszkania pod klucz,

  • zakupy i dostawy wybranych materiałów technicznych i wykończeniowych,

  • wykonanie wszystkich części aranżacji przez sprawdzone ekipy remontowe,

  • nadzór nad pracami przez doświadczonych ekspertów i koordynatorów.

KOMPLEKSOWA ARANŻACJA
WNĘTRZA

Zróbmy to razem!

Na początku współpracy podpisujemy z Tobą umowę na kompleksowe wykończenia wnętrz, w której określimy zarówno budżet, jak i zakres oraz termin wykonania wszystkich prac. Elementy te będą cały czas kontrolowane przez ekspertów KODO, którzy zapewniają zakupy oraz dostawy materiałów i wszystkie czynności logistyczne. Wszystko to zmierza do tego, by ostatecznie oddać Ci lokal gotowy do zamieszkania.

Jeśli chciałbyś dodatkowo przyspieszyć i uprościć ten proces, skontaktuj się z nami już na etapie wybierania mieszkania. Pomożemy ocenić, czy rozważane wnętrze spełni Twoje oczekiwania oraz oszacować rozmiar koniecznych prac. Wykonujemy także zmiany lokatorskie.

WYKOŃCZENIA
POD KLUCZ

Zalety rozwiązania

  • Kupujesz mieszkanie, planujesz generalny remont domu – zapoznaj się z naszą usługą wykończenia wnętrza pod klucz.

  • Marzysz o niestandardowych rozwiązaniach – skorzystaj z usługi kompleksowego wykończenia wnętrz – możliwości, jakie masz do dyspozycji, są nieograniczone.

  • Potrzebujesz indywidualnych elementów wykończeniowych, tworzonych na wymiar i zgodnych z Twoimi oczekiwaniami – nasza stolarnia pomoże Ci je zrealizować.

  • Chcesz podnieść standard mieszkania – pomogą Ci w tym specjaliści KODO, służąc wiedzą o rozwiązaniach z zakresu designu, technologii i dostępnych materiałów.

Zapraszamy do KODO!

Q&A wykończenie wnętrz

KODO specjalizuje się w projektowaniu i wykończeniu wnętrz pod klucz! 

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183