Home Architekt wnętrz Warszawa

ARCHITEKT WNĘTRZ
WARSZAWA

Projekt autorstwa doświadczonego specjalisty

Architekt wnętrz z firmy KODO to idealna opcja dla mieszkańców Warszawy, którzy pragną gustownie urządzić swoje mieszkanie. Nasz doświadczony projektant wnętrz przedstawia klientom pomysły na projekty o indywidualnym charakterze, które są gwarancją dopracowanych, unikalnych aranżacji.

Wcieleniem projektów w życie zajmują się zespoły wykończeniowe KODO. Dzięki kompleksowej realizacji usług inspirujące aranżacje wnętrz w Warszawie są spójne i spełniają najwyższe standardy. Skorzystaj z oferty KODO i zyskaj mieszkanie zaprojektowane według autorskiej wizji eksperta.

ELEGANCKIE WNĘTRZA POD KLUCZ

Współpraca wielu fachowców

W ciągu ponad 11 lat pracy dobrze poznaliśmy potrzeby naszych klientów – zrealizowaliśmy około 3000 projektów, które cechuje oryginalny sznyt i wysokiej jakości wykończenie. Oferujemy usługę wnętrza pod klucz KODO obejmującą:

projekt mieszkania stworzony przez uznanych projektantów wnętrz z Warszawy,

profesjonalne wykończenie mieszkania realizowane pod nadzorem wykwalifikowanych koordynatorów,

zapewnienie materiałów wykończeniowych od zaufanych dostawców,

wykonanie prac przez sprawdzone ekipy wykończeniowe.

Jak widzisz, decydując się na współpracę z KODO, zapewniasz sobie wsparcie specjalistów z różnych branż na każdym etapie realizacji projektu.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO PROJEKTU

Mieszkanie na Twoją kieszeń

Częstą obawą osób zainteresowanych tym, aby architekt wnętrz zajął się urządzeniem ich mieszkania w Warszawie, jest zbyt wysoka cena za metr kwadratowy. Rozwiązanie tego problemu znalazła firma KODO, której projekty wnętrz w Warszawierealizowane w ramach budżetu ustalonego i zapisanego w umowie z klientem. Dzięki rzetelnemu przestrzeganiu założeń finansowych masz pewność, ile kosztuje usługa oraz że nie wydasz więcej, niż było umówione.

PŁACISZ TYLKO
RAZ

Architekt wnętrz w cenie realizacji

KODO oferuje kompleksowe usługi wnętrzarskie: nie tylko tworzy projekty wnętrz w Warszawie, ale zajmuje się także ich realizacją. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której architekt wnętrz tworzy koncepcję, a wiele innych firm ją wprowadza, przez co koszty przedsięwzięcia znacznie rosną. Oprócz tego nasi specjaliści wiedzą, jak w optymalny sposób dysponować budżetem, dzięki czemu uzyskasz maksimum jakości w adekwatnej cenie. 

POSTAW NA USŁUGI
KODO

Gwarancja satysfakcji

Klienci mogą zamówić w KODO zarówno projekt małego mieszkania w Warszawie, jak i projekt apartamentu w Warszawie. Decydując się na kompleksowe usługi naszej firmy, zapewniasz sobie takie korzyści jak:

  • indywidualne podejście projektanta wystroju wnętrz,

  • ścisłe przestrzeganie i kontrola nad budżetem,

  • profesjonalny nadzór nad przeprowadzanymi pracami,

  • pewność zadowalającego efektu w przewidzianym terminie.

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183