Home Architekt wnętrz Wrocław

ARCHITEKT WNĘTRZ
WROCŁAW

Profesjonalny projekt

Marzysz o pięknie urządzonym mieszkaniu? Architekt wnętrz z firmy KODO tworzy dla osób urządzających się we Wrocławiu niezwykłe projekty aranżacyjne, które wprawiają w zachwyt nawet najbardziej wymagających klientów. 

Koncepcja, którą opracuje doświadczony projektant wnętrz, to jednak dopiero pierwszy krok w stronę upragnionego lokum. Nie mniej istotne są dalsze działania realizacyjne, które decydują o powodzeniu całego przedsięwzięcia. Dlatego KODO oferuje kompleksowe usługi, które od A do Z rozwiązują kwestię urządzenia mieszkania we Wrocławiu.

GUSTOWNEWNĘTRZA POD KLUCZ

Kompleksowe podejście

Dla klientów oczekujących efektu odpowiadającego ich szczególnym potrzebom stworzyliśmy usługę wnętrza pod klucz KODO, której nie podołałby w pojedynkę architekt wnętrz. U nas realizacją zajmuje się cały zespół specjalistów gwarantujący to, że:

za projekt Twojego mieszkania odpowiadają wykwalifikowani projektanci z Wrocławia,

za cały proces wykończenia mieszkania odpowiadają doświadczeni koordynatorzy,

sprowadzamy wysokiej jakości materiały wykończeniowe od zweryfikowanych dostawców,

prace są przeprowadzane przez zaufane ekipy wykończeniowe.

Zaletą usług KODO jest to, że pracuje dla Ciebie nie tylko architekt wnętrz, ale cały sztab fachowców, który jest odpowiedzialny za zakup materiałów oraz nadzór i całościową realizację wnętrza pod klucz.

PROJEKT
WNĘTRZA MARZEŃ

Dostosowanie do upodobań

Zbyt wysoka cena za metr kwadratowy projektu wykonanego przez architekta wnętrz niejednokrotnie powstrzymuje osoby z Wrocławia przed skorzystaniem z usług specjalisty w tej dziedzinie. Dlatego tak ważne są przejrzyste reguły współpracy, dzięki którym masz pewność, że na nasze projekty wnętrz we Wrocławiu nie wydasz więcej, niż oczekujesz. Usługa projektowania wliczona jest w cenę realizacji, a budżet wykończenia ustala sam klient. Nasi projektanci pracują w ramach określonej kwoty, której dotrzymanie jest gwarantowane w umowie.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Specjalista w cenie realizacji

Oferta KODO obejmuje kompleksowe aranżacje wnętrz we Wrocławiu. W ramach jednej usługi otrzymujesz zarówno dopracowany projekt wykonany przez specjalistę, jak i jego profesjonalne wykonanie przez doświadczoną ekipę wykończeniową. To oszczędność czasu i pieniędzy – nasi projektanci wystroju wnętrz wiedzą, jak osiągnąć oczekiwany efekt przy uniknięciu zbędnych wydatków.

WYBIERZ
KODO

Satysfakcjonujący efekt

Niezależnie czy interesuje Cię projekt małego mieszkania we Wrocławiu, czy projekt apartamentu we Wrocławiu pamiętaj, że dobra koncepcja to tylko część całego procesu. KODO towarzyszy Ci na wszystkich jego etapach, dzięki czemu masz zapewnioną stałą, fachową pomoc. Plusy współpracy z nami to:

  • indywidualne podejście,

  • pełna kontrola nad kosztami,

  • profesjonalizm usług,

  • terminowość.

ARCHITEKT WNĘTRZ WARSZAWAARCHITEKT WNĘTRZ GDAŃSK

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183