Home Blog Biblioteka produktów KODO – wolność wyboru spośród tysiąca sprawdzonych propozycji
Biblioteka produktów KODO – wolność wyboru spośród tysiąca sprawdzonych propozycji

Biblioteka produktów KODO – wolność wyboru spośród tysiąca sprawdzonych propozycji

Zdarza się, że podczas projektowania wnętrz jeden kolor, przedmiot, mebel, tapeta czy nawet drobna płytka staje się początkiem i punktem wyjścia dla całej aranżacji. W przypadku naszych realizacji dzieje się tak za sprawą biblioteki produktów KODO, która stanowi wyjątkowe źródło inspiracji. Tysiące propozycji, które zwozimy z całego świata, testujemy, a później wykorzystujemy jako materiał do pracy z klientami.

Śledzenie światowych trendów i nowości, wizyty na targach wnętrzarskich i architektonicznych – to jedne z najważniejszych aspektów pracy projektantów. Szukamy pomysłów oraz produktów, które pozwalają stworzyć oryginalne, wysmakowane, modne wnętrza, trafiające w gust odbiorców. Biblioteka KODO to efekt zarówno tych poszukiwań, jak i wielu zrealizowanych projektów wnętrz. Zebraliśmy w niej tysiące produktów od sprawdzonych producentów, mając pewność co do ich wysokiej jakości oraz doskonałego wzornictwa. Wieloletnie kontakty biznesowe oraz relacje z producentami pozwalają nam nie tylko na bieżąco śledzić oferty, lecz również – oferować korzystne warunki zakupu produktów.

Produkty zgromadzone i skatalogowane w bibliotece pracowni KODO są istotnym punktem wyjścia do rozmów z klientem o preferencjach w zakresie urządzania domu czy mieszkania pod klucz. Spotkaniom od początku towarzyszą prezentacje moodboard’ów zawierających próbki proponowanych materiałów. Podczas tych rozmów pokazujemy ich potencjał oraz dostępne możliwości. Te stają się często elementem centralnym, decydującym zarówno o kształcie, jak i całym wystroju – może to być oryginalna tapeta na jednej ścianie, mebel w nieoczywistym kolorze czy charakterystyczny wzór, który powtarza się na wielu płaszczyznach.

Realizacja pojedynczego projektu oznacza podejmowanie dziesiątek większych i drobniejszych decyzji. Zgromadzone próbki i katalogi są w tym procesie istotnym wsparciem – pozwalają dokonać przeglądu materiałów oraz ich zestawień w komfortowych warunkach, odpowiednim oświetleniu i – co najważniejsze – bez presji czasu. Klient poznaje nie tylko ich walory estetyczne, ale także użytkowe, co ma istotny wpływ na funkcjonalność i trwałość planowanej przestrzeni.

Dobór produktu spośród sprawdzonych rozwiązań to decydujący krok – zarówno dla klienta, jak i projektanta. Na tej podstawie weryfikujemy i modyfikujemy projekt, a następnie organizujemy całą logistykę, by materiały trafiły na inwestycję w odpowiedniej ilości i w wyznaczonym czasie. Jednym z ważnych elementów naszego zaplecza logistycznego jest przechowalnia, która bywa częstym przystankiem w tej podróży. 

Do naszej biblioteki KODO wybieramy zarówno produkty uniwersalne – gładkie tkaniny, gatunki drewna, proste meble – jak i te wyjątkowe oraz niesztampowe – wzorzyste materiały, sprzęty w nieoczywistych kształtach, nowoczesne dekoracje. Każdy kolejny projekt jest dla nas okazją do poszerzania zbiorów, a tym samym – udostępniania naszym klientom coraz większej palety możliwości podczas wykończenia wnętrz.

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183