OPTYMISTYCZNA PERSPEKTYWA

Go back

Szarość przynosi ukojenie. To Twoja baza, dzięki której możesz wyciszyć emocje i odnaleźć wewnętrzną równowagę. Nie czujesz tu jednak chłodu. Niewielkie detale, niczym promienie słoneczne, ocieplają Twoje myśli, rzucając nową perspektywę na otaczająca Cię przestrzeń. Jesteś gotowy do działania! Dzięki zestawieniu dwóch najmodniejszych kolorów roku 2021, wnętrza tego mieszkania prezentują się nowocześnie. Minimalizm idzie w parze z energią barw i form, a całość tworzy harmonijny układ. Jest świeżo, lekko, a przede wszystkim funkcjonalnie.

Przestrzeń główna podzielona została na strefy. Salon z aneksem kuchennym to część, w której toczy się życie. Zamyka ją ażurowy regał. Znalazł się tu nieprzypadkowo, tak jak nieprzypadkowa jest jego forma – otwarta,  umożliwiająca dostęp promieniom świetlnym. Za nim kryje się miejsce do pracy oraz pojemna szafa z lustrzanymi frontami. W sypialni punktem centralnym jest duże, komfortowe łóżko z wezgłowiem i wzorzysta tapeta. Jej motyw to zaproszenie do świata marzeń sennych. Całość spaja projekt łazienki – urządzonej i przebudowanej tak, aby na niewielkiej przestrzeni wygospodarować miejsce na słupek z pralką i suszarką. Przytulny charakter nadaje jej ciepło drewna – w formie zabudowy meblowej czy żaluzji.

Harmonijny układ tworzą tu uzupełniające się kontrasty. Samo zaś wnętrze zachęca: odpocznij w cieniach szarości, ogrzej się w promieniach słońca.