PASTELOWY OŻARÓW

Go back

Z dumą prezentujemy naszą najnowszą realizację w podwarszawskim Ożarowie. Dzięki autorskiemu podejściu do projektu, mogliśmy dokonać zmian funkcjonalnych, które całkowicie zmieniły mieszkanie.

Na parterze wydzieliliśmy duży salon o wysokości dwóch kondygnacji, małą łazienkę z prysznicem i półotwartą kuchnię. Piętro pomieściło pokój, sypialnię i dużą łazienkę. Przytulności w salonie nadają wygodna kanapa z kinem domowym, bio-kominek, okrągłe lustro na ścianie, duży stół i liczne drewniane dodatki.

Wysokość pomieszczenia pozwoliła na zastosowanie ciekawych lamp wiszących, dopełnionych dodatkowymi oprawami oświetleniowymi. Elegancka biała lakierowana kuchnia jest otwarta, choć oddzielona od salonu.

Mała łazienka na parterze w męskim charakterze i duża łazienka na piętrze z doskonale wkomponowanym drewnianym słupem, zostały w całości utworzone dzięki zmianom w układzie ścian.

Sypialnia to oaza spokoju w skandynawskim stylu, szczególnie dobrze wyglądają projektowana przez nas ażurowa ścianka i powtórzenie panelu podłogi na suficie. Na nas jednak największe wrażenie robi świetny widok z piętra na salon!