WYBRZEŻE REYMONTA

Go back

Dzisiaj mamy dla Was zdjęcia z jednej z naszych najnowszych realizacji we wrocławskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Odry. Inwestorzy to para miłośników kotów, dlatego zwierzaków i innych akcentów z nimi związanych nie mogło zabraknąć na zdjęciach.

Punktem wyjścia do kolorystyki zastosowanej w salonie z aneksem, stały się patchworkowe płytki pomiędzy szafkami kuchennymi, w których zakochała się właścicielka. Cięższe dolne szafki w kolorze ciemno szarym równoważy biała lekka góra, ujęta w jesionową ramę, którą tworzy blat roboczy, panele boczne i okładzina sufitu podwieszanego. Umieściliśmy w niej wpuszczane oświetlenie punktowe, dodatkowo oświetlające meble.

Drewniane wykończenie w kuchni nawiązuje do jasnej dębowej podłogi i stolarki drzwiowej. Białe, proste regały z imponującą kolekcją książek, świetnie prezentują się na ciemniejszej ścianie, nawiązującej do koloru szafek dolnych. Całość aranżacji tego pomieszczenia rozweselają żółte krzesła, stanowiące jedyny mocny akcent w tym wnętrzu.

Łazienka utrzymana jest w podobnej kolorystyce. Delikatna szarość na ścianach i podłodze, przełamana jest czarno-białą drobną mozaiką, rzucającą się w oczy już na wejściu. Proste rozwiązania, a jakże efektowne!