DNI OTWARTE INWESTYCJI BROWARY WROCŁAWSKIE

Świetna atmosfera, pokłady kreatywności i interesujące rozmowy o wnętrzach. Ostatni weekend spędziliśmy na wydarzeniu organizowanym przez naszego partnera - Archicom.  Podczas spotkań z inwestorami jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytania, które pozwalają im się przekonać, że droga do wymarzonego domu wcale nie musi być trudna i skomplikowana.

DZIEŃ OTWARTY VINCI IMMOBILIER POLSKA

W zeszłym tygodniu nasi projektanci z warszawskiej pracowni KODO mieli przyjemność uczestniczyć w Dniu Otwartym VINCI Immobilier Polska. Czas upłynął na spotkaniach z uczestnikami i inspirujących rozmowach przy pysznej kawie.

V KONGRES DEWELOPERSKI: Miasta Jutra

Kongres Deweloperski to największa ogólnopolska konferencja branżowa, organizowana przez Polski Związek Firm Deweloperskich, której celem jest otwarta, wielosektorowa debata podmiotów kształtujących rynek deweloperski w Polsce. Maciej Skupiński, prezes spółki 2CS do której należą pracownie KODO, będzie jednym z prelegentów panelu „Miasto, kasa, maszyna?”.

DNI Z ARCHITEKTEM – UNIDEVELOPMENT

Aż dwa dni nasi architekci spędzą w Radomiu, aby dzielić się z Wami pomysłami na aranżację wnętrza. Dni z architektem w biurze sprzedaży Unidevelopment odbędą się 19 i 22 listopada. Zapraszamy!

DZIEŃ Z ARCHITEKTEM W SOHO BY YAREAL

Już w najbliższą sobotę nasi architekci udzielą darmowych konsultacji wnętrzarskich podczas eventu organizowanego przez naszego partnera - Yareal Polska. Zapraszamy!

Please turn the device to the vertical