„Dobrze mieszkać. Barometr Archicomu”

Tworzenie dobrej przestrzeni do życia to to, co łączy filozofię KODO i Archicom .
Cieszymy się, że mogliśmy wnieść swój wkład w powstanie raportu „Dobrze mieszkać. Barometr Archicomu”. Zapraszamy do lektury:

Konferencja PRES Summit 2021: 15-16.11.2022

Dziś rozpoczyna się konferencja PRES Summit 2021. W drugim dniu wydarzenia Maciej Skupiński - Prezes Zarządu KODO Projekty i Realizacje Wnętrz weźmie udział w dyskusji na temat tego, jak wykończenie pod klucz zwiększa wartość nieruchomości.

11. FORUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI: 2-3.09.2021

Już jutro rozpoczyna się Forum Rynku Nieruchomości - 11. coroczne spotkanie branży mieszkaniowej w Sopocie.
W pierwszym dniu wydarzenia w panelu dyskusyjnym: "Jak przekonać deweloperów i klientów do realizacji mieszkań w standardzie innym niż deweloperski?" weźmie udział Maciej Skupiński, Prezes Zarządu 2CS | KODO Projekty i Realizacje.

Nowa pracownia KODO Gdańsk: 01.07.2021

Usługa pod klucz od KODO już dostępna w kolejnej lokalizacji. Pracownia zlokalizowana na Starym Mieście w Gdańsku od początku lipca otwarta jest na klientów, którzy chcą urządzić wnętrze w Trójmieście. Na niemal 200 m2 zaaranżowaliśmy pełną inspiracji przestrzeń. Zapraszamy serdecznie.

“W ŚWIETLE” Webinar Archicom: 20.04.2021

Najbliższy webinar "W świetle" organizowany przez Archicom odbędzie się pod hasłem "Od funkcjonalnego projektu do gotowego wnętrza". Wśród gości wydarzenia nie mogło zabraknąć eksperta KODO. O istotnych kwestiach dotyczących aranżacji mieszkania będzie opowiadał architekt Zbigniew Paweł Skupiński. Zapraszamy!

Please turn the device to the vertical