KODO najlepszą pracownią wykończenia wnętrz pod klucz w Europie Centralnej!

Powrót

Taką decyzję podjęło jury prestiżowego konkursu BUILD Architecture Awards 2020, doceniając nasz zespół m.in. za kreatywność oraz najwyższą jakość obsługi klienta. Nagroda przyznana naszej pracowni to wyjątkowe wyróżnienie oraz dowód, że projekty wnętrz realizowane przez polskich architektów doceniane są także za granicą. To prawdziwy zaszczyt i przyjemność móc dołączyć do grona najlepszych pracowni w tej części Europy!

Klucz do sukcesu

Architecture Award to prestiżowa nagroda przyznawana od 2015 roku przez branżowy magazyn BUILD. Jej celem jest wyłonienie projektantów, inżynierów i wizjonerów, których wybitne osiągnięcia wyznaczają nowe kierunki w światowej architekturze i budownictwie. W tegorocznej, szóstej już edycji konkursu, otrzymaliśmy tytuł zwycięzcy w dwóch kategoriach: „Najlepsza pracownia wykończenia wnętrz pod klucz w Europie Centralnej” oraz tytuł „Najlepsze gotowe wnętrze mieszkalne” za realizację „House of Noble Colours”. Kapituła doceniła naszych architektów wnętrz za kreatywność, innowacyjność, nieszablonowe podejście, a także za zaangażowanie na każdym etapie projektowania i realizacji. Nie bez znaczenia była także jakość obsługi klienta.

Dom w szlachetnych barwach

Odcienie szmaragdu, butelkowej zieleni oraz pudrowego różu – tak prezentuje się #wnętrzeKODO docenione przez jury tego międzynarodowego konkursu. Szyk aranżacji wnętrz nadaje aksamit, złoto i oryginalne motywy tapety. Przekraczając próg tego czteropoziomowego domu możemy poczuć klimat wyrafinowanych wnętrz. Tu luksus, szlachetność i styl vintage przenikają się z funkcjonalnością oraz nowoczesnym podejściem do aranżacji przestrzeni. Bazę stanowi natomiast spójność estetyczna, naturalne materiały i ponadczasowe barwy.

Kreatywność, nieszablonowe podejście do projektowania, a także funkcjonalność zastosowanych rozwiązań spotkały się z uznaniem kapituły konkursu. To dla nas wielki zaszczyt i wyróżnienie. Specjalne podziękowania składamy Yareal Polska dzięki któremu zespół KODO mógł zaprezentować swoje umiejętności, rozwinąć innowacyjne pomysły oraz wyznaczyć nowe standardy w projektowaniu i realizacji KOmpletnego DOmu.