Home Mieszkania pod klucz Gdańsk

MIESZKANIA POD KLUCZ
GDAŃSK

Urządzimy dla Ciebie dom!

Zakupiłeś dom lub mieszkanie, lecz przeraża Cię wizja samodzielnego urządzania wnętrz? W KODO kompleksowo wykończymy Twoje mieszkanie pod klucz w Gdańsku, a Ty będziesz mógł się wprowadzić do gotowego lokalu, będącego realizacją Twoich marzeń o pięknej aranżacji wykończenia wnętrz:

 • w ramach założonego przez Ciebie budżetu i ustalonego terminu,

 • na podstawie indywidualnego projektu wnętrza, stworzonego przez doświadczonego projektanta,

 • realizowanego przez sprawdzoną ekipę remontową,

 • przeprowadzoną bezstresowo (zapewniamy dedykowanego koordynatora),

WYKOŃCZENIE
POD KLUCZ W GDAŃSKU

Co obejmuje usługa?

Dom pod klucz to usługa KODO, w ramach której zapewniamy Ci dostęp do specjalistycznej wiedzy, przydatnej na każdym etapie realizacji mieszkania pod klucz – od odbioru mieszkania od dewelopera, oceny potencjału mieszkania z rynku wtórnego, poprzez rzetelne projektowanie, dobór materiałów i logistykę, fachowe wykończenie, aż do oddania gotowego do zamieszkania lokalu.

Wykończenie mieszkania pod klucz w Gdańsku to inwestycja, która wymaga specjalistycznej wiedzy i podejmowania często trudnych decyzji. Aby uniknąć ewentualnych błędów, straty czasu i pieniędzy, wybierz współpracę z doświadczonymi projektantami i specjalistami KODO. Mamy w portfolio blisko 3000 udanych realizacji mieszkań i domów pod klucz.

URZĄDZANIE
POD KLUCZ W GDAŃSKU

Wykończenie mieszkania pod klucz - koszt Gdańsk

Zaletą usługi KODO dom pod klucz w Gdańsku jest gwarancja realizacji wykończenia wnętrz mieszcząca się w ustalonym budżecie. Już na początku współpracy sam decydujesz, ile maksymalnie chcesz przeznaczyć na wykończenie mieszkania. Doświadczony zespół specjalistów KODO dba o to, by realizacja nie przekroczyła założonego budżetu, a jednocześnie spełniania wszystkie Twoje wymagania użytkowe i estetyczne. Całkowity koszt usługi wykończenia pod klucz obejmuje:

 • przygotowanie indywidualnego projektu,

 • zakup i dostawę materiałów technicznych,

 • zakup i dostawę materiałów wykończeniowych,

 • kompleksową realizację domu lub mieszkania pod klucz,

 • stałe wsparcie zespołu KODO.

ZAKRES
DZIAŁAŃ

Wykończenie pod klucz w Gdańsku - co obejmuje?

Usługa wykończenia mieszkania pod klucz jest kompleksowa – rozpoczyna się etapem projektowania wnętrz, a kończy oddaniem gotowego do zamieszkania lokalu. Możesz skorzystać też z porad specjalistów na etapie wyboru mieszkania w mieście Gdańsk. Oferujemy także projekt obejmujący zmiany lokatorskie oraz odbiory deweloperskie.

Podpisujesz z nami umowę, w której znajdują się m.in. ustalenia dotyczące założonego przez Ciebie budżetu i terminu wykończenia wnętrz pod klucz. Cały proces koordynowany jest przez specjalistę KODO. Po naszej stronie jest zakup materiałów i organizacja dostaw. Po zakończeniu prac otrzymasz gotowy do zamieszkania lokal.

DOM
POD KLUCZ W GDAŃSKU

Doświadczeni projektanci i wykonawcy KODO

Kiedy warto skorzystać z kompleksowych usług KODO?

 • Gdy budujesz lub kupujesz dom i chcesz wprowadzić się do urządzonego lokalu – wybierz usługę dom pod klucz. Realizujemy również remonty wnętrz w Gdańsku.

 • Jeśli Twój dom wymaga nieszablonowych rozwiązań lub odpowiedzi na specyficzne potrzeby domowników – dzięki doświadczeniu naszych projektantów tworzymy dedykowane projekty wnętrz w Gdańsku.

 • Jeśli interesują Cię specyficzne rozwiązania wykończeniowe, np. meble, schody czy zabudowa. Mamy własną stolarnię, w której tworzymy elementy na zamówienie.

 • Kiedy marzysz o nietuzinkowym wnętrzu lub podniesieniu standardu mieszkania – dzięki wiedzy i doświadczeniu zespołu KODO zainspirujemy Cię możliwymi rozwiązaniami w zakresie wyboru materiałów, technologii i designu.

Zapraszamy do KODO – urządzimy wnętrze Twojego domu!

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183