Home Mieszkania pod klucz Wrocław

MIESZKANIA POD KLUCZ
WROCŁAW

Stworzymy wnętrze Twoich marzeń

Kupiłeś mieszkanie i marzysz, by wprowadzić się do gotowego wnętrza? Rozpocznij współpracę z KODO, a wykończymy Twoje mieszkanie pod klucz we Wrocławiu, uwzględniając Twoje potrzeby użytkowe i estetyczne. Co zawiera usługa?

 • Indywidualnie stworzony dla Ciebie projekt wnętrza,

 • Realizację prac przez sprawdzone i doświadczone ekipy remontowe,

 • Wykończenie mieszkania w ramach założonego wcześniej budżetu i terminu,

 • Opiekę wykwalifikowanego koordynatora,

WYKOŃCZENIE
POD KLUCZ WE WROCŁAWIU

Co obejmuje usługa?

Usługa KODO dom pod klucz we Wrocławiu obejmuje dostęp do specjalistycznej wiedzy. Jest ona cenna na każdym etapie. Przyda się zarówno podczas odbioru mieszkania od dewelopera lub oceny potencjału mieszkania z rynku wtórnego, jak i projektowania, wyboru materiałów czy planowania dostaw i prac remontowych.

Wykończenie domu pod klucz wymaga specjalistycznej wiedzy i dokonywania wielu trudnych wyborów, nietrudno też o popełnienie błędu, który może kosztować Cię dodatkowy czas, pieniądze i stres. Warto zatem zaufać doświadczonym specjalistom z KODO, którzy zrealizowali już blisko 3000 wnętrz w ramach usługi mieszkania pod klucz.

URZĄDZANIE
POD KLUCZ WE WROCŁAWIU

Ile kosztuje wykończenie mieszkania pod klucz we Wrocławiu?

Koszt wykończenia mieszkania pod klucz, obok zakupu nieruchomości w mieście Wrocław, jest jednym z istotnych wydatków dla inwestora. W KODO zapewniamy gwarancję wcześniej ustalonych kosztów. Już na początku współpracy to Ty decydujesz, ile chcesz przeznaczyć na kompleksowe wykończenie wnętrz pod klucz. Cały zespół KODO dba o to, by realizacja mieściła się w założonym przez Ciebie budżecie, który zawiera:

 • indywidualne projekty wnętrz we Wrocławiu,

 • zakup i dostawę materiałów technicznych,

 • zakup i dostawę materiałów wykończeniowych,

 • kompleksową realizację wnętrz,

 • stałą opiekę ekspertów KODO.

WROCŁAW ZAKRES
DZIAŁAŃ

Wykończenie mieszkania pod klucz - co zawiera?

Usługa KODO wykończenie mieszkania pod klucz jest kompleksowa – od projektu poprzez realizację prac, aż po oddanie gotowego wnętrza do zamieszkania. Możemy pomóc Ci już na etapie wyboru mieszkania i przejść przez cały proces jego zakupu. Oferujemy również zmiany lokatorskie i odbiory deweloperskie nieruchomości we Wrocławiu.

Przed przystąpieniem do prac, podpisujemy umowę, w której ustalany jest budżet, termin i zakres prac. Cały proces wykończenia mieszkania pod klucz jest kontrolowany przez koordynatora KODO. Nie musisz się o nic martwić – zapewniamy zakup i dostawę niezbędnych materiałów i kompleksowe wykończenie wnętrz. Otrzymasz gotowe do wprowadzenia się mieszkanie.

DOM
POD KLUCZ WE WROCŁAWIU

Zaufaj doświadczeniu zespołu KODO

Kiedy warto skorzystać z profesjonalnych usług KODO?

 • Wybierz usługę mieszkanie pod klucz, gdy budujesz lub kupujesz dom. Realizujemy również remonty pod klucz we Wrocławiu nieruchomości z rynku wtórnego.

 • Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych projektantów, gdy potrzebujesz nieszablonowych rozwiązań.

 • Elementy Twojego mieszkania (jak schody czy meble) wymagają wprowadzenia specyficznych rozwiązań? Zrealizujemy je w naszej stolarni.

 • Marzysz o unikatowym wnętrzu, chcesz podnieść standard mieszkania i komfort wszystkich domowników – zespół KODO zainspiruje Cię swoją wiedzą w zakresie dostępnych  materiałów, technologii i designu.

Do zobaczenia w KODO!

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183