Home Mieszkania pod klucz

WYKOŃCZENIE MIESZKAŃ
POD KLUCZ

Urządzimy dla Ciebie Kompletny Dom!

Planujesz zakup mieszkania? Chciałbyś wprowadzić się do gotowego wnętrza? Skorzystaj z usługi KODO mieszkanie pod klucz, która pozwoli zrealizować marzenia o pięknej aranżacji. W ramach zamówienia otrzymasz wykończenie mieszkania:

 • w założonym budżecie,

 • na podstawie indywidualnego, stworzonego dla Ciebie projektu wnętrza,

 • zrealizowane przez sprawdzone i doświadczone ekipy remontowe,

 • z gwarancją na wszystkie wykonane prace.

Usługa KODO remonty pod klucz to nie tylko gwarancja efektu, lecz również – spokój podczas prac, który zapewniają wykwalifikowani koordynatorzy.

MIESZKANIA
POD KLUCZ

Dlaczego warto?

Wykończenie pod klucz – co obejmuje ta usługa? Przede wszystkim jest to stały dostęp do specjalistycznej wiedzy, która przyda się na wszystkich etapach. Nasze usługi obejmują nie tylko odbiory deweloperskie i oględziny mieszkania z rynku wtórnego, ale i projekty wnętrz, wybór materiałów, logistykę dostaw czy znajomość technik wykończeniowych.

Podczas remontu trzeba podjąć szereg trudnych decyzji, przy których łatwo popełnić błąd, który może kosztować dodatkowy czas i pieniądze. Pewność efektu, budżetu i terminu da powierzenie całego procesu firmie KODO, która zrealizowała niemal 3500 wnętrz w ramach usługi wykończenie pod klucz.

URZĄDZANIE
POD KLUCZ

Ile mnie będzie kosztować gotowe wnętrze?

Wykończenie mieszkania pod klucz – koszt tej usługi jest w KODO gwarantowany. Wiemy, że budżet na realizację wnętrza to, po cenie mieszkania, koszt najważniejszy dla inwestora. Przy współpracy z KODO ustalany jest na początku – to Ty decydujesz, ile chcesz wydać na wykończenie domu pod klucz. Doświadczeni projektanci i pracownicy KODO dbają o to, by realizacja mieściła się w założonym budżecie, który obejmuje:

 • przygotowanie projektu wykończenia pod klucz,

 • zakup i dostawę materiałów technicznych,

 • zakup i dostawę materiałów wykończeniowych,

 • realizację wszystkich elementów aranżacji,

 • pełne wsparcie i kontrolę ekspertów KODO.

ZAKRES
DZIAŁAŃ

Wykończenie pod klucz – co zawiera?

Usługa wykończenia pod klucz obejmuje wszystkie etapy – od projektu aż po oddanie gotowego mieszkania do użytku jego nowym lokatorom. Może zacząć się jeszcze zanim kupisz mieszkanie – skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci przeprowadzić proces jego zakupu.

Podpisujemy z Tobą umowę, która ustala budżet, zakres oraz termin wykonania prac. Podczas wykończenia mieszkania pod klucz koszt jest kontrolowany przez KODO. W trakcie prac zapewniamy zakupy materiałów i wszelkie procesy logistyczne. Po zakończeniu prac w usłudze mieszkanie pod klucz oddajemy Ci wnętrze gotowe do zamieszkania. Nasze usługi obejmują również zmiany lokatorskie i odbiory deweloperskie.

DOM
POD KLUCZ

Sprawdzeni projektanci i wykonawcy

Kiedy warto skorzystać z kompleksowych usług KODO?

 • Budujesz dom, planujesz jego zakup lub generalny remont – skorzystaj z usługi dom pod klucz.

 • Potrzebujesz niestandardowych rozwiązań, odpowiadających potrzebom mieszkańców – skorzystaj z naszych projektantów, którzy wdrożą je w projekt.

 • Potrzebujesz zindywidualizowanych rozwiązań oraz elementów wykończeniowych takich jak meble, schody, zabudowy- zrealizuje je nasza stolarnia. Oczekujesz od wnętrza więcej i chcesz podnieść standard mieszkania – korzystaj z wiedzy specjalistów KODO o materiałach i dostępnych rozwiązaniach z zakresu technologii i designu.

Q&A wykończenie i urządzanie pod klucz

Z KODO otrzymujesz wnętrze pod klucz z gwarancją doskonałego efektu. Zapewniamy profesjonalny projekt, oraz kompleksowe wykończenie mieszkań i domów pod klucz!

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183