Home Portfolio mieszkanie APARTAMENT KOLONIALNY
APARTAMENT KOLONIALNY

APARTAMENT KOLONIALNY

Dzisiejsza realizacja 97-metrowego apartamentu na warszawskim Mokotowie, ma wyjątkowy charakter. Lokal został zaprojektowany i zrealizowany zgodnie z najnowszymi trendami.

Zrezygnowaliśmy z najpopularniejszej bieli, szarości i jasnego drewna, zastępując je nasyconą zielenią,czernią, złotem i orzechem. Warto zwrócić uwagę na ciekawe oprawy oświetleniowe, idealnie dopełniające prezentowane wnętrza.

Zastosowanie drobnych zmian w układzie funkcjonalnym, takich jak otwarcie kuchni na hol, nie tylko powiększyło optycznie przestrzeń, ale i ułatwiło komunikację. Dzięki temu zabiegowi, w kuchni udało się wygospodarować miejsce na niewielki stół z dwoma krzesłami. Nietypowo zrezygnowano z szafek wiszących nad blatem roboczym, w zamian wieszając nad stołem podświetlane witryny, a także wysoką zabudowę spiżarnianą po prawej stronie kuchni.

Duży salon wyposażono w narożnik w kolorze przewodnim. Złota lampa w formie gałęzi ładnie podkreśla kolonialny charakter apartamentu. Stonowane łazienki wyłożone płytkami imitującymi marmur, znakomicie ocieplają elementy stolarskie wykonane z orzecha oraz złote lampy.

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183