Home Portfolio dom DOM W SZLACHETNYCH BARWACH
DOM W SZLACHETNYCH BARWACH

DOM W SZLACHETNYCH BARWACH

Prezentujemy Wam czteropoziomowy dom o powierzchni 170 m2, zrealizowany w Warszawie. Motywem przewodnim są w nim wariacje na temat butelkowej zieleni, połączonej ze złotymi elementami. Drugie skrzypce gra tu drewno, widoczne w każdym pomieszczeniu, czego bazą jest drewniana podłoga układana w jodełkę.

Serce domu tworzą – dość tradycyjnie – jadalnia połączona z salonem, w których króluje miękki welur.

Kuchnia, łącząca szlachetny kolor szmaragdowy z bielą i złotymi dodatkami, dostała podświetlaną wyspę w industrialnym stylu, a w niej wygodną przestrzeń na nogi i funkcjonalną zabudowę pod blatem oraz podwieszoną pod sufitem.
Nieco industrialnego charakteru nabrały także schody o drewnianych stopniach i czarnych, stalowych barierkach.

Kontynuacją przewodniej palety kolorystycznej jest sypialnia oraz przedpokój z przeszkleniem i tapicerowanym siedziskiem przy przestronnej szafie.
W sypialni wzrok przykuwa roślinna tapeta i oświetlenie nawiązujące do stylu vintage. Po przeciwnej stronie zaś stworzyliśmy uroczą toaletkę z dużym lustrem i wbudowany regał na prywatną biblioteczkę.

W domu są dwie łazienki oraz osobne wc. Do toalety na parterze wybraliśmy dekoracyjne płytki w kolorach mięty i zieleni, a na całej ścianie przy umywalce umieściliśmy lustro, optycznie podwajające przestrzeń. Łazienka na piętrze nawiązuje do estetyki vintage z sypialni. Położyliśmy w niej postarzane płytki, a do dyspozycji mieszkańców jest wanna oraz prysznic typu walk-in, zaś dla miłych poranków spędzanych razem – dwie wpuszczone w blat umywalki. Trzecia łazienka, na 2. piętrze, dostała białe płytki, połączone niebanalnie w geometryczne wzory turkusową fugą.

Zwróćcie też uwagę na przytulny pokój dla dziecka, z uroczymi meblami i tapetą we wzór lastryko. Został on podzielony na strefę zabawy, snu oraz nauki, co podkreśliliśmy dodatkowym oświetleniem.

Na piętrach domu znajdują się jeszcze dwa pokoje gościnne oraz garderoba, zaś pralnia i inne sprzęty domowe znalazły swoje miejsce w piwnicy.

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183