Home Portfolio kawalerka Funkcjonalne z natury
Funkcjonalne z natury

Funkcjonalne z natury

Browary Wrocławskie to ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa, ulokowana blisko centrum Wrocławia, realizowana przez dewelopera Archicom. Osiedle obejmuje zarówno rewitalizowane, jak i nowe budynki, dostępne również z usługą wykończenia pod klucz. Realizowane we współpracy z KODO lokale, oparte na unikatowych projektach i gotowe do użytku, idealnie wpisują się w łączący nowoczesność z historią klimat miejsca. 

Urokliwe otoczenie, doskonała infrastruktura oraz świetne skomunikowanie z centrum miasta to idealna konfiguracja dla mieszkania inwestycyjnego. 34- metrowy, 2-pokojowy lokal został zaprojektowany oraz wykończony na cele wynajmu długoterminowego, przeznaczonego dla singla bądź pary. Założeniem było uzyskanie przestrzeni maksymalnie funkcjonalnej, a jednocześnie atrakcyjnej wizualnie przy określonym budżecie – powstały efekt to dowód na to, że z takimi wyzwaniami można wygrać dobrym projektem. 

Pierwotne mieszkanie składało się z jednego pomieszczenia oraz łazienki. Największym wyzwaniem okazało się wydzielenie strefy sypialnej oraz aranżacja małej przestrzeni salonu połączonego z aneksem. Pierwsze rozwiązano z zastosowaniem lekkiego, lamelowego przepierzenia, które subtelnie oddziela strefę sypialni, nie obciążając przestrzeni i nie ograniczając dostępu światła dziennego. Salon połączony z aneksem zmieścił nie tylko strefę odpoczynku, lecz również – stół jadalny, który może stanowić również miejsce do pracy. Wpasowana w nieduży metraż zabudowa na wymiar oraz elementy dekoracyjne z jednej strony zwiększają komfort użytkowania mieszkania, z drugiej – kreują estetykę, która przetrwa próbę czasu. 

Modern classic to chyba najlepsze określenie dla tego stylu, opartego na prostych formach i naturalnych materiałach. Ciemniejszy odcień drewna w zabudowie kuchennej, meblach oraz ściance sypialni nadaje wnętrzu elegancki wygląd – połączona z bielą ścian stanowi doskonałe tło dla gustownych dodatków. Jednym z nich jest szmaragdowa kanapa w salonie, innym – złoty w tonacji, designerski w formie wyciąg kuchenny, z którym korespondują elementy drobniejszych sprzętów, armatury oraz ozdoby. Szyk nadają całości delikatne sztukaterie, ciekawe lampy i dodatki tekstylne.     

Wystrój połączonej strefy dziennej i nocnej kontynuuje łazienka. Funkcjonalna zabudowa, kabina prysznicowa typu walk-in, lekka aranżacja strefy umywalkowej oraz duże, szerokie lustro to elementy, które składają się na wizualne powiększenie niedużej, lecz w pełni funkcjonalnej przestrzeni. Złote akcenty – w dodatkach oraz wzorach okładzin ściennych i podłogowych – uzupełniają elegancki wystrój, spójny z estetyką całego mieszkania. 

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183