Home Portfolio mieszkanie MORSKA BRYZA
MORSKA BRYZA

MORSKA BRYZA

Nadmorska realizacja marzeń – tak można określić niespełna 70-metrowy apartament zlokalizowany na nowym osiedlu w Gdańsku. Mieszkanie z przeznaczeniem na wynajem wykończono w duchu marynistycznym, który przewija się zarówno w bazowych, jak i w drobniejszych elementach wykończenia.

Podstawą projektu aranżacji apartamentu był przygotowany przez inwestorów moodboard – zestawienie ich upodobań estetycznych, pomysłów, preferowanej kolorystyki i wymaganych rozwiązań. Głównym założeniem było nieszablonowe połączenie minimalizmu z funkcjonalnością, łatwością utrzymania i wytrzymałością wykorzystanych materiałów oraz wyposażenia. Zrealizowano je już na etapie projektowym – dzięki nietypowym wyborom kolorystycznym, dokładnej analizie dostępnej przestrzeni pod kątem jej użytkowości oraz wnikliwej selekcji dostępnych rozwiązań aranżacyjnych.

Powstało mieszkanie eleganckie i nowoczesne. Pięć głównych, przejrzyście wydzielonych pomieszczeń – salon z aneksem kuchennym, sypialnia, pokój biurowo-gościnny, łazienka i toaleta – zostało urządzonych tak, by sprostać wymaganiom wynajmu zarówno krótko-, jak i długoterminowego. Wygodne i przestrzenne, a jednocześnie przytulne i pełne światła powierzchnie wyposażono w uniwersalne sprzęty – duże stoły, biurka, wygodne krzesła, łóżka, tapicerowane meble, funkcjonalne stoliki i półki. Znajdziemy tu mnóstwo miejsca do przechowywania – tak, by wpisywać się zarówno w potrzeby cyfrowych nomadów, jak i rodzin z dziećmi.

W ten sposób powstała przestrzeń nie tylko ponadczasowa i funkcjonalna, lecz również – zgodnie z oczekiwaniami inwestorów – unikatowo piękna. To założenie wcielono w życie nieszablonowym projektem oraz staranną selekcją dostępnych na rynku rozwiązań i elementów wyposażenia. Lekkie barwy – biel, beż i szarości – z akcentami zgaszonego błękitu i stali, uzupełnione jasnymi odcieniami drewna, złożyły się na nowoczesny efekt z ciepłą nutką klasyki. Podbijają go nietypowe dodatki, które przykuwają uwagę w każdym pomieszczeniu: przestrzenne przepierzenia z lameli, skonstruowane na linii łuku designerskie oprawy świetlne, siedziska nad krytymi grzejnikami, oryginalne przesłony okienne, nietypowa ceramika łazienkowa, grafiki naścienne, a nade wszystko – drobne morskie akcenty dekoracyjne i wszechobecne łuki, przypominające o tym, że morze mamy niemal w zasięgu ręki.

Nowocześnie eleganckie, jasne i przytulne mieszkanie z designerską nutą stanowi doskonały przykład tego, że przestrzeń przygotowana pod wynajem wcale nie musi być nudna. Zatem – a może nad morze? 😉

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183