Home Portfolio mieszkanie OPTYMISTYCZNA PERSPEKTYWA
OPTYMISTYCZNA PERSPEKTYWA

OPTYMISTYCZNA PERSPEKTYWA

Szarość przynosi ukojenie. To Twoja baza, dzięki której możesz wyciszyć emocje i odnaleźć wewnętrzną równowagę. Nie czujesz tu jednak chłodu. Niewielkie detale, niczym promienie słoneczne, ocieplają Twoje myśli, rzucając nową perspektywę na otaczająca Cię przestrzeń. Jesteś gotowy do działania! Dzięki zestawieniu dwóch najmodniejszych kolorów roku 2021, wnętrza tego mieszkania prezentują się nowocześnie. Minimalizm idzie w parze z energią barw i form, a całość tworzy harmonijny układ. Jest świeżo, lekko, a przede wszystkim funkcjonalnie.

Przestrzeń główna podzielona została na strefy. Salon z aneksem kuchennym to część, w której toczy się życie. Zamyka ją ażurowy regał. Znalazł się tu nieprzypadkowo, tak jak nieprzypadkowa jest jego forma – otwarta,  umożliwiająca dostęp promieniom świetlnym. Za nim kryje się miejsce do pracy oraz pojemna szafa z lustrzanymi frontami. W sypialni punktem centralnym jest duże, komfortowe łóżko z wezgłowiem i wzorzysta tapeta. Jej motyw to zaproszenie do świata marzeń sennych. Całość spaja projekt łazienki – urządzonej i przebudowanej tak, aby na niewielkiej przestrzeni wygospodarować miejsce na słupek z pralką i suszarką. Przytulny charakter nadaje jej ciepło drewna – w formie zabudowy meblowej czy żaluzji.

Harmonijny układ tworzą tu uzupełniające się kontrasty. Samo zaś wnętrze zachęca: odpocznij w cieniach szarości, ogrzej się w promieniach słońca.

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183