Home Portfolio biuro Pauza Ochota Biuro Sprzedaży
Pauza Ochota Biuro Sprzedaży

Pauza Ochota Biuro Sprzedaży

Elegancka i funkcjonalna aranżacja biura to zagadnienie równie wymagające, jak projektowanie wnętrz mieszkalnych. Realizacja lokalu usługowego – punktu sprzedaży mieszkań inwestycji Pauza na warszawskiej Ochocie – to dokonały przykład przestrzeni użytkowej urządzonej w nowoczesnej stylistyce, bazującej na współczesnych trendach i ponadczasowych materiałach. 

Mieszczący się na parterze budynku lokal usługowy o powierzchni około 75 m², składający się z salki sprzedaży, sali konferencyjnej, aneksu kuchennego i łazienki przeobrażono w przestrzeń, która doskonale oddaje wysoki poziom wykonania oraz prestiż inwestycji. Jej aranżacja koresponduje ze stylistyką wizualizacji przygotowanych dla przestrzeni mieszkalnych, czerpiąc inspiracje z połączenia trendu japandi z nowoczesnym wystrojem loftowym i elementami nawiązującymi do natury. 

Uwagę zwracają przede wszystkim trzy elementy – czarne sufity, subtelnie skrywające instalacje techniczne, wielkopowierzchniowe panele ścienne z płyt laminowanych w optyce drewna orzechowego oraz motywy stalowoszarego betonu na ścianach oraz meblach. Zestawione razem tworzą stonowaną, pełną elegancji kompozycję, której surowość zmiękcza wszechobecność zieleni i strategicznie rozmieszczone, ciepłe oświetlenie. Tak powstałą bazę uzupełniono tapicerowanymi, miękkimi meblami oraz obrazowymi wizualizacjami inwestycji. Duże przeszklenia okien, powtórzone w drzwiach wewnętrznych potęgują wrażenie przestrzeni otwartej i bezpiecznej, budującej sympatię i zaufanie. 

Założeniem, a również wyzwaniem dla tak powstałej aranżacji były kluczowe potrzeby inwestorów – stworzenie komfortowej przestrzeni do pracy oraz przyjmowania klientów, spójne z prezentowaną ofertą sprzedażową. W dostępnym, otwartym metrażu wydzielono niezbędne pomieszczenia, wzniesiono ścianki działowe oraz wykonano wszystkie instalacje. Mimo oszczędnej stylistyki znaleziono miejsce na innowacyjne rozwiązania do przechowywania, powierzchnie na interaktywne makiety i wizualizacje oraz kluczowy element wystroju – podświetlane logo inwestycji. 

Projekt aranżacji biura jest doskonałym przykładem zachowania spójności. Wykorzystanie klasycznych elementów w nowoczesnej odsłonie dało efekt w postaci przestrzeni, w której chce się przebywać – idealnej zarówno dla pracowników, jak i klientów.

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183