Home Portfolio mieszkanie PRZYTULNY MINIMALIZM
PRZYTULNY MINIMALIZM

PRZYTULNY MINIMALIZM

Eklektyzm – słowo klucz otwierające drzwi do nowoczesnego, a zarazem przytulnego wnętrza. Kontrasty oraz naturalne motywy spotykają się na jednym planie i tworzą zgrany zespół. Każdy prezentuje swój unikalny charakter. Biel to prostota, czystość, ponadczasowość, minimalizm. Czerń dodaje od siebie elegancję, dostojność, tajemniczość i wyrazistość. Moc tych przeciwstawnych barw łagodzona jest przez to, co bliskie naturze – drewno, kolory ziemi, stonowane odcienie. Chłód i surowość ustępują miejsca przytulności. Nowoczesność harmonijnie współgra z klasyką.
Nie brakuje tu przyciągających wzrok motywów i spójności. Znajdziemy je w strefie kuchennej i w łazience – urządzonych funkcjonalnie i z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Ten z kolei stanowi punkt wyjścia dla aranżacji pokoju, salonu i sypialni. Naturalna materiały, ciepła kolorystyka i miękkie tkaniny budują przyjazny, a zarazem subtelny klimat.
Kiedy czerń i biel spotykają się z motywami oraz elementami inspirowanymi naturą wszystko może się wydarzyć. Sceną jest przestrzeń – jasna, stylowa i przytulna. Funkcjonalna i nowoczesna. Stworzona z myślą o Tobie.

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183