Home Portfolio mieszkanie SOCZYSTA ESENCJA
SOCZYSTA ESENCJA

SOCZYSTA ESENCJA

Estetyczna elegancja i pełna funkcjonalność na niewielkim metrażu – tak w kilku słowach można opisać projekt niespełna 40-metrowego mieszkania w Warszawie. Klasyczna przestrzeń z nieoczywistymi akcentami to wynik połączenia przemyślanej koncepcji i kompozycji, niestandardowych zestawień kolorystycznych oraz funkcjonalnego wyposażenia.

Kluczowym założeniem było osiągnięcie stonowanej aranżacji, opartej na neutralnej bazie – uzupełnionej drobnymi akcentami kolorystycznymi. Jako tło wybrano neutralną biel, przełamaną delikatnymi szarościami okładzin ściennych czy tapicerowanych mebli oraz delikatnymi pastelami tekstyliów – zasłon w odcieniu jasnej cytryny, łóżkowej kapy w tonacji pudrowego różu. W lekkie, przejrzyste i przewiewne otoczenie wpleciono pełen świeżej i słonecznej energii akcent soczystej moreli. Obity mięsistą tkaniną komplet tapicerowanych mebli jadalnianych oraz krzesła przy biurku w sypialni stanowią główną, skupiającą wzrok dominantę obu głównych pomieszczeń mieszkania. Koresponduje z nim czerwień okrągłych poduszek oraz błyski w odcieniu złota – prezentujące swój urok w drobnych elementach wykończenia – armaturze, designerskich oprawach świetlnych, elementach mebli oraz delikatnych dekoracjach. W tej dopracowanej aranżacji świetnie odnalazło się drewno – zarówno w podłogach, jak i zabudowie meblowej w postaci wąskich regałów czy frontów meblowych w kuchni i salonie.

Mieszkanie zachwyca swą delikatnością – pomimo niewielkiej powierzchni jest niezwykle przestronne i jasne, niestandardowo eleganckie i pociągające swoim klimatem. Z góry określony budżet nie przeszkodził w uzyskaniu pełnej funkcjonalności lokalu – połączenie salonu z kuchnią, bogactwo miejsc do przechowywania, ergonomiczna kuchnia oraz wygospodarowanie miejsca do pracy czynią z niego idealne miejsce do życia, pracy i wypoczynku.

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183