SOFT LOFT NA OCHOCIE

Powrót

Prezentujemy Wam naszą najnowszą warszawską realizację w stylu loftowym. Zawsze ciekawie projektuje się, gdy klient obdarowuje projektanta zaufaniem i decyduje się na odważne rozwiązania.

Okładziny ceglane i tynk betonowy w salonie oraz w sypialni, podkreślają charakterystyczne cechy tego stylu. Dobierając oświetlenie dla spotęgowania efektu industrialnego wnętrza, postawiliśmy na techniczne reflektory, piwniczne kinkiety i żarówki typu Edison na kablach w oplocie.

Ciemną kuchnię z klasycznymi detalami uzupełniają mosiężne uchwyty i sprzęty AGD w stylu retro. Nad blatami w kolorze naturalnego dębu, które ocieplają całość kompozycji, umieszczono praktyczne półki, a ścianę pomalowano farbą tablicową. Z kolei nad półwyspem góruje lampa, na której każdy może stworzyć własną tematyczną lub sezonową dekorację lub po prostu ustawić książki kuchenne i zioła.

W łazience zastosowaliśmy podobną kolorystykę, co w kuchni. Zwróćcie szczególną uwagę na wykonaną ręcznie stalową konsolę pod umywalkę o blacie z litego drewna dębowego.

Prawdziwy hitem są drewniane drzwi do sypialni typu barn doors. Skrzydło z postarzanych desek w ramie na stalowym systemie przesuwnym, to jeden z pierwszych elementów widocznych po wejściu do mieszkania.