Home Portfolio mieszkanie W naturalnym rytmie
W naturalnym rytmie

W naturalnym rytmie

Duża, jasna przestrzeń, wykończona w barwach ziemi z zastosowaniem jakościowych materiałów, wypełniona nieszablonowymi rozwiązaniami oraz rozpoznawalnymi markami – to warszawski apartament, który został zaprojektowany na wynajem długoterminowy. Nowa realizacja pracowni KODO stanowi przykład inwestycji z designerskim rozmachem i prezencją, która zadowoli miłośników nowoczesnej architektury i przytulnego wystroju wnętrz.

Apartament w inwestycji rezydencjalnej w Warszawie to mieszkanie na wynajem w klasie premium – z przeznaczeniem dla singla, pary bądź niewielkiej rodziny. 140-metrową przestrzeń zaprojektowano z myślą o kluczowych potrzebach przyszłych mieszkańców, do funkcjonalnych rozwiązań dodając mnóstwo ciekawego designu. Duża strefa dzienna, łącząca salon z jadalnią i kuchnią, master bedroom z imponującą garderobą i prywatną łazienką, dwie sypialnie, przestronne korytarze i strategicznie rozmieszczone łazienki – to układ, który wypracowano w toku niewielkich zmian deweloperskich oraz strategicznie dobranych rozwiązań użytkowych i dekoracyjnych. Wśród tych pierwszych uwagę zwracają np. elektryczne karnisze, przeszklenia łazienkowe, otwarcie salonu na korytarz, duże lustra z podświetleniami. W drugich – wysoka jakość zastosowanych materiałów wykończeniowych, zestawionych w niestandardowe, lecz ponadczasowe kompozycje form i struktur, charakterystyczne dla nowoczesnego stylu modern classic. 

Jest nieszablonowo, ale przede wszystkim elegancko, przytulnie i komfortowo. Stonowana baza, utrzymana w odcieniach ciepłej szarości, beżów, brązów, współgra z czystą i lekko stłumioną bielą ścian i ciepłem drewnianej podłogi. W strefie dziennej dominują proste zabudowy z ciekawymi elementami – półkami asymetrycznie przeplecionymi z frontami szaf czy oryginalną wyspą kuchenną z przeszkleniami. Wtórują im geometryczne oprawy oświetleniowe w formie linii i sfer czy prosty okap. To przestrzeń, w której świetnie czują się subtelnie zaokrąglone sprzęty tapicerowane, budując atmosferę domowego komfortu, oraz artystyczne dekoracje w postaci obrazów czy szkła ozdobnego. Otwarta na hol strefa dzienna przechodzi w na przemian ryflowane i przeszklone ściany salonu, które kryją miejsce do przechowywania. Sypialnie urządzono w stylu ciepłego minimalizmu, podbijając ich urodę designerskimi tapetami na ścianach zagłówkowych łóżek – to ich kolorystyka i wzór nadaje klimat każdemu z tych pomieszczeń. Uwagę zwracają doskonale dobrane dodatki – przestrzenne, niemal rzeźbiarskie instalacje opraw oświetleniowych, stoliki nocne, obrazy i kwiaty. 

Uwagę przyciąga ciekawie przemyślana i zabudowana strefa użytkowa master bedroom, zawierająca przeszkloną garderobę z wyspą oraz prywatną łazienkę. Pomieszczenia sanitarne wykończono w całym mieszkaniu z zastosowaniem ciepłego w barwie kamienia i stonowanej bazowej kolorystyki. Funkcjonalna, minimalistyczna zabudowa, ciekawe ryflowane fronty, nietypowa armatura, ciemne szkło kabin prysznicowych to tylko niektóre z elementów wizualnie podbijających luksusowy klimat apartamentu.

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183