Home Projekt biura

NOWOCZESNY WYSTRÓJ BIURA
PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Twoja wizytówka

Projektowanie biur to odpowiedzialne zadanie. Podobnie jak strona internetowa, biuro jest wizytówką samej firmy oraz tworzonej przez nią marki. Ważna jest nie tylko lokalizacja i wygląd budynku – równie istotny element to aranżacja wnętrza.

Aranżacja biur z jednej strony wpływa na codzienny odbiór firmy przez pracowników, z drugiej – kreuje wrażenia u klientów i osób odwiedzających. Warto więc poważnie podejść do projektowania wnętrza biura i zadbać o wystrój, który nie tylko stworzy komfortowe miejsce do pracy, lecz również będzie nośnikiem tożsamości oraz rangi rynkowej firmy. Usługa remonty pod klucz to projekty i wsparcie w zakresie modernizacji nieruchomości z rynku wtórnego. Nasze projekty wnętrz, poza projektem biura obejmują również mieszkania i domy.

PROJEKT
BIURA

Od czego zacząć

Projektowanie wystroju biura to proces wymagający szerokiej wiedzy – jest wiele aspektów, na które trzeba zwrócić uwagę. W nowoczesnych biurach projekty uwzględniają między innymi:

  • Funkcjonalność przestrzeni – inaczej zaaranżujemy miejsce pracy dla pracowników back office, miejsce do spotkań z klientami, czy też to, które łączy obie te funkcje. Inaczej również będzie wyglądał projekt małego biura.

  • Podział przestrzeni – zaplanujemy go z myślą o odpowiedniej ilości stanowisk pracy.

  • Wizerunek marki – w elegancki i widoczny sposób zawrzemy w wystroju elementy jej identyfikacji. Aranżacja nowoczesnego biura pokaże, że Twoja firma się rozwija.

  • Strefy użytkowe – zorganizujemy je tak, by służyły pracownikom i gościom.

PROJEKTOWANIE
BIUR

Funkcjonalnie i na miarę biznesu

Decyzją strategiczną, a jednocześnie punktem wyjścia w projekcie biura jest wybór miejsca. Wybór ten powinien być dostosowany do obecnego stanu firmy oraz planów jej rozwoju – zarówno pod względem rodzaju i sposobu prowadzenia działalności, jak i ilości osób, które muszą mieć swoje stanowiska pracy.

Warto już na tym etapie skorzystać z porady projektanta, który oceni, czy dany lokal pozwoli stworzyć przestrzeń na miarę Twojego biznesu. Dotyczy to zarówno projektu małego biura, jak i siedziby dużej firmy – w obu ważne są zasady ergonomii pracy i kreowania wizerunku marki.

BIURO
POD KLUCZ

Dlaczego warto?

Inwestycja w postaci wykończenia biura to istotny koszt, który warto precyzyjnie zaplanować. Przy współpracy z KODO możesz sam określić, ile chcesz wydać na aranżację – projektowanie wnętrza biura otrzymasz w cenie, a my kompleksowo wykonamy gotowe wnętrze w założonym budżecie. Gwarantujemy aranżację nowoczesnego biura – projekty naszych specjalistów to rozwiązanie na miarę naszych czasów. Wiemy, że w biznesie czas to pieniądz – im szybciej urządzisz swoje biuro, tym szybciej zacznie na siebie zarabiać. Z KODO urządzisz biuro na czas – termin realizacji jest określony umową.

Poza projektowaniem biur wspieramy także zmiany lokatorskie i odbiory deweloperskie – skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Q&A projektowanie i realizacja biur

KODO specjalizuje się w projektowaniu i realizacji biur pod klucz! 

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183