Home Projekt małego mieszkania Gdańsk

PROJEKT MAŁEGO MIESZKANIA
GDAŃSK

Funkcjonalność na pierwszym miejscu

Niepowtarzalny projekt małego mieszkania w Gdańsku to ogromna korzyść, ale i jeszcze większe wyzwanie. Wymaga doświadczenia i starannego planowania, by zagospodarować każdy centymetr przestrzeni oraz stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze.

Rozpocznij współpracę z KODO, a przekonasz się, że nawet niewielkie mieszkanie w bloku może mieć ogromny potencjał. Odkryjemy go dla Ciebie tworząc unikalny projekt małego mieszkania – niepowtarzalnego pod względem stylu i odzwierciedlającego potrzeby przyszłych lokatorów. 

Oryginalne projekty wnętrz w Gdańsku to nasza specjalność. Zrealizowaliśmy już kilka tysięcy udanych aranżacji, chętnie zajmiemy się aranżacją wnętrz Twojego niewielkiego mieszkania lub biura w Trójmieście. 

WYKOŃCZENIE MAŁEGO
MIESZKANIA W GDAŃSKU

Budżet starannie zaplanowany

Każde wykończenie mieszkania pod klucz poprzedzają: ustalenie budżetu, staranne projektowanie wnętrza domu w Gdańsku i jego realizacja. Dzięki współpracy z KODO już od początku współpracy masz pewność, ile będzie kosztować Cię cała inwestycja. 

Sam ustalasz, ile chcesz przeznaczyć na kompleksową realizację wykończenia wnętrz. Nasi specjaliści dobierają najlepsze materiały i rozwiązania dostępne w danym budżecie, a dedykowany opiekun czuwa nad prawidłową realizacją wszystkich procesów. Dzięki temu tworząc wystrój małego mieszkania w Gdańsku, unikniesz dodatkowych nieprzewidzianych wydatków. 

KROK
PO KROKU

Aranżacja małego mieszkania lub biura w Gdańsku

W KODO oprócz aranżacji małych mieszkań w bloku tworzymy również dedykowane projekty biur w Gdańsku, odbiory deweloperskie, zmiany lokatorskie i remonty pod klucz w Gdańsku. O nic nie musisz się martwić, ponieważ nasz doświadczony zespół koordynuje wszystkie prace za Ciebie, czuwa nad budżetem i terminami. W ramach umowy zapewniamy: 

  • indywidualny projekt mieszkania lub biura, optymalnie wykorzystujący dostępną przestrzeń;

  • realizację prac przez nasze sprawdzone ekipy remontowe;

  • koordynację prac i nadzór nad zgodnością z projektem i harmonogramem;

  • zakupy i dostawy materiałów wykończeniowych;

  • kontrolę nad zaplanowanym i zagwarantowanym budżetem. 

PRZECHOWYWANIE
W MAŁYM MIESZKANIU

Własna stolarnia KODO w Gdańsku

Aranżacje małych mieszkań potrzebują dedykowanych mebli do przechowywania. Muszą być przede wszystkim funkcjonalne i zapewniać miejsce do schowania lub wyeksponowania każdej rzeczy. Rozwiązaniem są autorskie meble, które zaprojektujemy dla Ciebie w naszej pracowni w Gdańsku. 

W KODO mamy własną stolarnię, w której tworzymy niepowtarzalne zabudowy na wymiar. Są one nie tylko funkcjonalne, ale również efektowne z nowoczesnymi rozwiązaniami do przechowywania. Nasi stolarze realizują nawet najbardziej niestandardowe pomysły, starannie dobierając materiały i spełniając marzenia o pięknym i harmonijnym wnętrzu mieszkania, w którym wszystko ma swoje miejsce. 

MAŁE MIESZKANIE
POD KLUCZ W GDAŃSKU

Dlaczego warto?

Mała przestrzeń = duże wyzwanie, ale nie dla specjalistów KODO! Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu wnętrz domów i mieszkań tworzymy zarówno indywidualne projekty małych mieszkań, jak i projekty apartamentów w Gdańsku. Nasze usługi są kompleksowe – koordynujemy wszystkie prace oraz nadzorujemy budżet i terminy. 

Pomożemy Ci:

  • jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń tworząc dedykowany projekt wnętrza;

  • dopasować optymalne rozwiązania w ustalonym przez Ciebie budżecie;

  • zaoszczędzić Twój czas przejmując na siebie wszystkie zamówienia i dostawy materiałów;

  • cieszyć się gotowym do zamieszkania wnętrzem w zaplanowanym przez Ciebie terminie.

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183