Home Projekt małego mieszkania Warszawa

PROJEKT MAŁEGO MIESZKANIA
WARSZAWA

Piękne i funkcjonalne wnętrze

Projekt małego mieszkania w Warszawie to nie lada wyzwanie. Trzeba starannie zaplanować każdy centymetr przestrzeni, by zapewnić lokatorom nie tylko piękne, ale przede wszystkim funkcjonalne wnętrze.

Aranżacja małego mieszkania z KODO to całe spektrum korzyści. Nasi doświadczeni projektanci stworzą niepowtarzalny wystrój niewielkiego pomieszczenia, dobierając najlepsze rozwiązania użytkowe i estetyczne mieszczące się w założonym przez Ciebie budżecie. Dzięki temu nawet niewielkie mieszkanie w bloku zyska unikatowy styl zgodny z Twoimi oczekiwaniami. 

Indywidualne projekty wnętrz w Warszawie to nasza specjalność! Mamy wieloletnie doświadczenie i ponad 3000 zrealizowanych aranżacji pod klucz. Nieustannie odkrywamy potencjał niewielkich pomieszczeń. 

WYKOŃCZENIE MAŁEGO
MIESZKANIA W WARSZAWIE

Gwarancja budżetu

Stworzenie wymarzonego mieszkania pod klucz to proces, który rozpoczyna kompleksowe projektowanie wnętrza domu w Warszawie oraz zaplanowanie budżetu na jego realizację. 

Współpracując z KODO już na początku ustalasz, ile maksymalnie chcesz wydać na wykończenie małego mieszkania w bloku. Na podstawie tej kwoty dobieramy najlepsze rozwiązania, które mieszczą się w ustalonym w umowie budżecie. To ogromna zaleta – unikniesz nieplanowanych wydatków, a zyskasz projekt apartamentu w Warszawie i gotowe do zamieszkania wnętrze. Nad koordynacją prac, harmonogramem i budżetem czuwa dedykowany opiekun. 

KROK
PO KROKU

Aranżacja małego mieszkania i nie tylko

W KODO tworzymy nie tylko aranżacje małych mieszkań, ale także projekty biur w Warszawie. Bez względu na metraż pomieszczeń, gwarantujemy kompleksową realizację prac mieszczącą się ustalonym terminie i budżecie. Co zapewniamy w ramach współpracy?

  • Indywidualny projekt małego mieszkania lub projekt biura w Warszawie.

  • Sprawną realizację przez doświadczone i sprawdzone ekipy wykończeniowe. 

  • Bieżący nadzór nad zgodnością prac z projektem i harmonogramem.

  • Terminowość dzięki koordynacji procesów przez dedykowanego opiekuna. 

  • Zakupy i dostawy materiałów wykończeniowych. 

  • Aranżację małego mie

PRZECHOWYWANIE
W MAŁYM MIESZKANIU

Autorskie zabudowy stolarskie w Warszawie

Niejednokrotnie projekt małego mieszkania w Warszawie wymaga indywidualnych rozwiązań, dopasowanych do konkretnych możliwości aranżacyjnych niewielkich pomieszczeń. Istotna jest przestrzeń do przechowywania, którą trzeba dokładnie zaplanować, by wszystko miało w niej swoje miejsce. 

W KODO mamy własną stolarnię, w której projektujemy autorskie zabudowy. Tworzymy nie tylko funkcjonalne, ale również efektowne meble na wymiar i inne  nowoczesne rozwiązania do przechowywania dopasowane do potrzeb estetycznych i użytkowych lokatorów. Realizujemy najśmielsze marzenia o zabudowie w niewielkich mieszkaniach w bloku, dobierając optymalne materiały w zaplanowanym budżecie.

MAŁE MIESZKANIE
POD KLUCZ W WARSZAWIE

Dlaczego warto współpracować z KODO?

Im mniejsza przestrzeń, tym większe wyzwanie aranżacyjne, dlatego planując wystrój małego mieszkania w Warszawie, warto skorzystać z doświadczenia projektantów KODO. Dobieramy optymalne rozwiązania do niewielkich pomieszczeń, które tworzą niepowtarzalne przytulne wnętrza. 

Projektanci i zespół specjalistów KODO pomogą Ci:

  • przygotować indywidualny projekt małego mieszkania w Warszawie, który w pełni wykorzysta dostępną przestrzeń;

  • zmieścić się w zaplanowanym budżecie na wykończenie wnętrz;

  • zrealizować za Ciebie zamówienia i dostawy niezbędnych materiałów;

  • czerpać radość z wprowadzenia się do gotowego mieszkania w zaplanowanym przez Ciebie terminie.

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183