Home Projekt małego mieszkania Wrocław

PROJEKT MAŁEGO MIESZKANIA
WROCŁAW

Małe wnętrze, duża zmiana

Projekt małego mieszkania we Wrocławiu to ogromne wyzwanie. W niewielkiej przestrzeni w bloku każdy centymetr jest na wagę złota, więc aranżacja wnętrza musi być starannie przemyślana, by była nie tylko piękna, ale także funkcjonalna. 

Dzięki współpracy z projektantami KODO przekonasz się, że nawet niewielkie mieszkanie może zyskać niepowtarzalny wystrój, który sprosta wszystkim Twoim wymaganiom użytkowym i estetycznym. Nasi doświadczeni specjaliści odkryją potencjał niewielkiej przestrzeni i stworzą unikalny projekt małego mieszkania w bloku na miarę Twoich marzeń. 

Aranżacja małego mieszkania i projekt biura we Wrocławiu to jedne z naszych specjalności! W pracowni KODO stworzymy piękne i funkcjonalne wnętrze na Twoją kieszeń.

WYKOŃCZENIE MAŁEGOMIESZKANIA
WE WROCŁAWIU

Trzymamy się budżetu

Pierwszym krokiem w drodze do wymarzonego wnętrza jest dobry i przemyślany projekt małego mieszkania we Wrocławiu oraz ustalenie budżetu na jego realizację. 

Współpracując z KODO już na początku ustalasz, ile maksymalnie chcesz wydać na wykończenie swojego małego mieszkania lub biura. Nasi specjaliści rozpoczynają projektowanie wnętrza domu we Wrocławiu, dobierając materiały i rozwiązania, które mieszczą się w planowanej przez Ciebie kwocie, a jednocześnie spełniają Twoje wymagania estetyczne i funkcjonalne. Efektem naszych prac jest niepowtarzalny wystrój małego mieszkania. Dzięki KODO unikniesz nieplanowanych wydatków, ponieważ dedykowany opiekun czuwa nad tym, by wszystkie prace były realizowane w ramach ustalonego budżetu. 

KROK
PO KROKU

Aranżacja małego mieszkania we Wrocławiu

W KODO tworzymy unikatowe projekty wnętrz we Wrocławiu, a następnie kompleksowo je realizujemy. Nasi specjaliści stale koordynują wszystkie prace, by oddać Ci gotowe do zamieszkania wnętrze, w ustalonym w umowie terminie i budżecie. Co wchodzi w skład usługi KODO?

  • Indywidualny projekt apartamentu we Wrocławiu, uwzględniający dostępną przestrzeń i jej potencjał.

  • Terminowa realizacja wykończenia wnętrz przez nasze ekipy remontowe.

  • Stały nadzór prac zgodnie z projektem i harmonogramem.

  • Koordynacja wszystkich procesów przez dedykowanego opiekuna.  

  • Zakupy i dostawy materiałów wykończeniowych.

  • Kontrola nad realizacją prac w założonym przez Ciebie budżecie.

PRZECHOWYWANIE
W MAŁYM MIESZKANIU

Własna stolarnia KODO

Aranżacja małego mieszkania zwykle wymaga indywidualnych rozwiązań, szczególnie w zakresie dostępnej przestrzeni do przechowywania. W takim przypadku najlepiej sprawdzą się meble na wymiar, które stworzymy w naszej stolarni KODO.

W ramach projektu małego mieszkania we Wrocławiu tworzymy autorskie zabudowy do przechowywania – nie tylko niezwykle praktyczne, ale również efektowne. Dzięki własnej pracowni stolarskiej możemy realizować najśmielsze i nieszablonowe pomysły oraz dobrać do nich najlepsze materiały wykończeniowe, mieszczące się w założonym przez Ciebie budżecie. 

MAŁE MIESZKANIE
POD KLUCZ WE WROCŁAWIU

Dlaczego warto?

Im mniejsza przestrzeń, tym większe wyzwanie, dlatego planując aranżację małego mieszkania we Wrocławiu, warto zaufać doświadczonym projektantom i specjalistom od wykończenia wnętrz, którzy zaproponują najlepsze rozwiązania do niewielkich pomieszczeń. W KODO pomożemy Ci:

  • kompleksowo wykorzystać dostępną przestrzeń, tworząc indywidualny projekt małego mieszkania w bloku lub biura we Wrocławiu;

  • wykończyć wnętrze dobierając najlepsze rozwiązania mieszczące się w założonym przez Ciebie budżecie;

  • odciążyć Cię od zamawiania i dostarczania niezbędnych materiałów;

  • wprowadzić się do gotowego mieszkania w zaplanowanym przez Ciebie terminie.

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183