Home Projekt małego mieszkania

ARANŻACJA, PROJEKT
MAŁEGO MIESZKANIA

Funkcjonalność na pierwszym planie

Projekt małego mieszkania to wyzwanie – gdy dysponujemy niewielką powierzchnią, każdy element wnętrza musi być przemyślany i spełniać określoną funkcję.

Małe mieszkanie nie jest przeszkodą dla wygodnego życia w wymarzonej przestrzeni. Projektanci KODO wybiorą odpowiednie rozwiązania i nadadzą im ciekawą formę, by aranżacja małego mieszkania zyskała niepowtarzalny styl, zgodny z upodobaniami i potrzebami lokatorów.

Projekty małych mieszkań w bloku to jedna z naszych specjalności – nieduże, ale piękne i unikalne projekty wnętrz są w Twoim zasięgu. Dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami KODO stworzysz aranżację biura czy apartamentu. Realizujemy zarówno zmiany lokatorskie, jak i odbiory deweloperskie.

WYKOŃCZENIE
MAŁEGO MIESZKANIA

Budżet pod kontrolą

Zakończone sukcesem wykończenie każdego, nawet niewielkiego lokum, wymaga dwóch istotnych elementów – przygotowania przemyślanego projektu małego mieszkania oraz ustalenia budżetu przeznaczonego na realizację.

Pracując z KODO decydujesz, ile chcesz wydać na wykończenie swojego mieszkania. Twój budżet jest punktem wyjścia do projektowania – pomożemy Ci dobrać takie rozwiązania, dzięki którym zrealizujemy Twoje pomysły na wystrój małego mieszkania. Unikniesz również nieprzewidzianych kosztów – nasz zespół kontroluje przebieg realizacji oraz wydatki w ramach ustalonego budżetu.

KROK
PO KROKU

Aranżacja małego mieszkania

Projekt małego mieszkania czy biura, a później jego przemyślana realizacja to gwarancja oczekiwanego efektu. Pracownicy KODO koordynują dla Ciebie wszystkie prace, kontrolują budżet i terminy.

Indywidualny plan aranżacji małego mieszkania w bloku zapewni oczekiwaną funkcjonalność i optymalnie zaaranżuje przestrzeń. Realizacja w wykonaniu sprawdzonych ekip remontowych i stały nadzór nad zgodnością prac z projektem to nasz standard. Zapewniamy koordynację wszystkich procesów, abyś jak najszybciej mógł korzystać z gotowego mieszkania.

Zakupy i dostawy materiałów wykończeniowych oraz kontrola nad założonym, gwarantowanym budżetem, to sukces aranżacji małych mieszkań z KODO.

PRZECHOWYWANIE
W MAŁYM MIESZKANIU

Autorskie zabudowy stolarskie

Wystrój małego mieszkania wymaga tworzenia dedykowanych rozwiązań, głównie ze względu na kluczową wielkość przestrzeni do przechowywania. W projektach małych mieszkań w bloku we wnętrzach KODO wszystko ma swoje miejsce.

Projektujemy autorskie zabudowy, które pozwalają zaaranżować nie tylko praktyczne, ale i efektowne rozwiązania do przechowywania, wyeksponować to, co piękne, ukrywając jednocześnie to, co chcemy pozostawić ukrytym. Dysponujemy własną pracownią stolarską, która potrafi zrealizować nawet najśmielsze i niestandardowe pomysły oraz zaproponować najodpowiedniejsze materiały wykończeniowe.

MAŁE MIESZKANIE
POD KLUCZ

Dlaczego warto?

Niewielkie przestrzenie mają zazwyczaj największe wymagania co do stosowanych rozwiązań związanych z funkcjonalnością i wygodą. Jeśli masz w perspektywie aranżację małego mieszkania, warto skorzystać z doświadczenia pracowni, która w swoim portfolio posiada setki podobnych realizacji. Nasze remonty pod klucz to gwarancja profesjonalnej i kompleksowo wykonanej pracy, na rzecz Twojego komfortu.

Projektanci i pracownicy KODO pomogą Ci:

  • Optymalnie wykorzystać przestrzeń dzięki indywidualnemu projektowi.

  • Mieć pewność, że realizacja projektu nie przekroczy założonego przez Ciebie budżetu.

  • Nie przejmować się zakupami i dostawami materiałów.

  • Cieszyć się gotowym mieszkaniem w zaplanowanym terminie.

Q&A projekt małego mieszkania

KODO specjalizuje się w projektowaniu i realizacji małych mieszkań, apartamentów.

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183