Home Projektowanie wnętrza domu Gdańsk

PROJEKTOWANIE WNĘTRZA
DOMU GDAŃSK

Komfort i estetyka na pierwszym miejscu

Projektowanie wnętrz domów w Gdańsku to wyzwanie, które warto powierzyć w ręce specjalistów. Kompleksowe wykończenia wnętrz wymagają ogromnej wiedzy, znajomości materiałów oraz umiejętności kalkulacji budżetu i planowania logistyki dostaw. W KODO tworzymy indywidualne projekty wnętrz w Gdańsku oraz realizujemy je przez nasze ekipy remontowe.

Nowoczesny wystrój domu to efekt prac naszych doświadczonych fachowców i projektantów, którzy każdorazowo oceniają potencjał danego lokalu mieszkalnego oraz uwzględniają potrzeby użytkowe i oczekiwania estetyczne jego mieszkańców. Dzięki temu tworzą niepowtarzalne aranżacje domów jednorodzinnych w Trójmieście.

PROJEKTY DOMÓW
Z ARANŻACJĄ WNĘTRZ
W GDAŃSKU

Gwarancja realizacji w ustalonym budżecie

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje projektowanie wnętrz domów jednorodzinnych w Gdańsku. W KODO cena projektu zawsze wchodzi w skład kompleksowej usługi, której efektem jest gotowe do zamieszkania wnętrze. Całkowity budżet jest zagwarantowany w umowie i ustalasz go przed rozpoczęciem z nami współpracy.

Nasz architekt wnętrz w Gdańsku dobiera materiały i rozwiązania, które wpisują się w Twój gust, potrzeby i założony kosztorys. Nad całością procesu wykończenia wnętrz domu czuwa doświadczony koordynator KODO, który sprawdza zgodność realizacji prac z projektem oraz kontroluje koszty, terminy i logistykę dostaw. Dzięki temu masz pewność, że nie zaskoczą Cię nieplanowane wydatki.

ARANŻACJE DOMÓW JEDNORODZINNYCH W GDAŃSKU

Projekt i realizacja w rękach specjalistów

Projekty domów z aranżacją wnętrz w Gdańsku to wyzwanie, które warto powierzyć architektom wnętrz. Doświadczeni specjaliści KODO koordynują harmonogram, kosztorys i zgodność prac z projektem.

W ramach wykończenia wnętrz domu w Gdańsku otrzymasz:

  • Indywidualny projekt na miarę Twoich marzeń.

  • Wykończenie wnętrz przez sprawdzone ekipy remontowe.

  • Nadzór nad pracami przez doświadczonych koordynatorów KODO.

  • Kontrolę zgodności prac z projektem i terminarzem.

  • Logistykę materiałów wykończeniowych – zakupy i dostawy.

  • Realizację prac w ustalonym przez Ciebie budżecie.

NOWOCZESNY
WYSTRÓJ DOMU W GDAŃSKU

Własna stolarnia KODO

Projektowanie wnętrza domu czasem wymaga zastosowania nietypowych rozwiązań. Bez względu na to, czy Twoim celem jest projekt małego mieszkania w Gdańsku czy aranżacja domu jednorodzinnego, w KODO zawsze oceniamy potencjał pomieszczeń, by optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Własna stolarnia i dostęp do najwyższej jakości materiałów pozwalają nam tworzyć oryginalne zabudowy, meble czy schody, które budują nowoczesny i efektowny wystrój domów w Gdańsku. Wsłuchujemy się w oczekiwania inwestora i tworzymy niepowtarzalną stolarkę, która jest centralnym punktem nieszablonowych aranżacji mieszkań i domów.

PROJEKTY WNĘTRZ
DOMÓW W GDAŃSKU

Twoja koncepcja, nasza realizacja

Planujesz kupno lub remont domu? A może potrzebujesz nowoczesny projekt apartamentu? W KODO oferujemy kompleksowe usługi wykończenia wnętrz – od projektu aż po realizację i oddanie gotowego do zamieszkania lokalu. Pierwszym krokiem jest połączenie Twojej wizji życia w nowym wnętrzu z pomysłami naszych projektantów. Zawsze jednak uwzględniamy Twój budżet oraz oczekiwania użytkowe i estetyczne.

Efektem naszych prac jest kompleksowa realizacja wnętrz przez sprawdzone ekipy remontowe oraz oddanie Ci gotowego do zamieszkania lokalu, które spełni Twoje standardy.

W KODO odciążymy Cię z koordynowania całego procesu, czuwania nad harmonogramem, budżetem i logistyką dostaw.

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183