Home Projektowanie wnętrza domu Wrocław

PROJEKTOWANIE WNĘTRZA DOMU
WROCŁAW

Funkcjonalność i estetyka na pierwszym planie

Projektowanie wnętrz domów we Wrocławiu to nie lada wyzwanie. To proces, w którym niezbędne jest doświadczenie, które pozwoli odkryć i wykorzystać potencjał przestrzeni. W KODO przygotujemy profesjonalny projekt oraz zadbamy o jego realizację przez sprawdzone ekipy remontowe. 

Kompleksowe wykończenie wnętrz domu to inwestycja na wiele lat, która wymaga rozległej wiedzy, znajomości materiałów i rozwiązań technologicznych oraz umiejętności kalkulacji kosztów. Warto skorzystać z profesjonalnej usługi KODO. Tworzymy projekty wnętrz we Wrocławiu, projekt biura we Wrocławiu oraz realizujemy wykończenia pod klucz. Dzięki nam możesz zyskać nowoczesny, wymarzony wystrój domu.

PROJEKTY DOMÓW
Z ARANŻACJĄ WNĘTRZ WE WROCŁAWIU

Kompleksowa usługa

Zastanawiasz się, ile kosztuje profesjonalny projekt wnętrza domu we Wrocławiu? W KODO działamy kompleksowo, a cena projektu wpisana jest w koszt całkowitej realizacji. Co ważne – budżet na realizację wnętrz ustalasz już przed podpisaniem umowy, a my gwarantujemy, że wykończenie pod klucz nie przekroczy zaplanowanej przez Ciebie kwoty. 

Nasz architekt wnętrz we Wrocławiu zaprojektuje aranżację domu, dobierając rozwiązania i materiały mieszczące się w założonym przez Ciebie budżecie. Uwzględni przy tym potrzeby użytkowe i estetyczne mieszkańców. Nad wszystkimi pracami czuwają dedykowani koordynatorzy KODO, którzy kontrolują również kosztorys i harmonogram. Dzięki temu unikniesz nieplanowanych wydatków oraz będziesz mógł wprowadzić się do gotowego wnętrza w oczekiwanym terminie. 

ARANŻACJE DOMÓW JEDNORODZINNYCH WE WROCŁAWIU

Twój dom w naszych rękach

Projektowanie wnętrza domów jednorodzinnych to wyzwanie. Specjaliści KODO odciążą Cię nie tylko z planowania aranżacji, ale także z konieczności koordynowania prac, logistyki zakupów oraz czuwania nad kosztami czy terminarzem.

W ramach usługi wykończenia pod klucz otrzymasz:

  • Indywidualny projekt wnętrza domu we Wrocławiu, zgodny z Twoimi potrzebami.

  • Wykończenie wnętrz przez sprawdzone ekipy remontowe.

  • Koordynację prac przez dedykowanych opiekunów KODO.

  • Kontrolę zgodności prac z projektem.

  • Logistykę materiałów wykończeniowych (zapewniamy zakupy i dostawy).

  • Kontrolę nad budżetem ustalonym w umowie.

NOWOCZESNY
WYSTRÓJ DOMU WE WROCŁAWIU

Realizujemy marzenia o doskonałym wnętrzu

Projekty wnętrz we Wrocławiu często wymagają nietypowych rozwiązań funkcjonalnych i aranżacyjnych. W KODO mamy własną stolarnię, w której tworzymy najbardziej śmiałe projekty schodów, mebli i innych części zabudowy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy w pełni wykorzystać potencjał danej przestrzeni i odpowiadać na potrzeby inwestorów. Tworząc aranżacje wnętrz w KODO, dobierzemy optymalne rozwiązania dopasowane do Twojego budżetu i oczekiwań. 

Niepowtarzalne umeblowanie to sposób na nowoczesny wystrój domu czy mieszkania. 

PROJEKTY WNĘTRZ
WROCŁAW

Kompleksowe wykończenia wnętrz z KODO

Planujesz kupno lub remont domu? A może interesuje Cię projekt małego mieszkania we Wrocławiu lub nowoczesny projekt apartamentu? Zapraszamy do KODO! Oferujemy usługę: projektowanie wnętrza domu jednorodzinnego i mieszkania oraz ich kompleksowe wykończenie. Nasi projektanci uwzględnią Twoje potrzeby funkcjonalne i estetyczne oraz zaproponują najlepsze rozwiązania aranżacyjne mieszczące się w założonym przez Ciebie budżecie. 

Punktem wyjścia jest dla nas ocena potencjału wszystkich pomieszczeń i przygotowanie rozwiązań, które zapewnią standard wykończenia, o jakim marzysz. Odciążymy Cię od wielu żmudnych czynności. Wspólnie stworzymy projekt wnętrza domu i pomożemy Ci zaplanować budżet na realizację pod klucz we Wrocławiu. 

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183