Home Projektowanie wnętrza domu

PROJEKTOWANIE, ARANŻACJA WNĘTRZ
DOMÓW

Komfort i estetyka wpisane w plany

Projektowanie wnętrz domów to proces. Każdy lokal ma w sobie potencjał, którego odkrycie i wykorzystanie to podstawa nowoczesnego i komfortowego wystroju domu, zgodnego z upodobaniami mieszkańców.

Projekty i aranżacje wnętrz domów jednorodzinnych to wyzwanie dla inwestora – wymagają szerokiej wiedzy, znajomości materiałów oraz umiejętności szacowania kosztów. Znacznym ułatwieniem jest skorzystanie z kompleksowej usługi KODO – firmy tworzącej projekty wnętrza domu. Realizacja inwestycji we współpracy z doświadczonymi projektantami i sprawdzonymi ekipami to sposób na gwarantowany sukces i nieszablonowy efekt.

PROJEKTY DOMÓW
Z ARANŻACJĄ WNĘTRZ

Kompleksowa usługa

Ile kosztują projekty wnętrz domów w KODO? Projekt to jeden z elementów usługi – jego cena jest zawarta w cenie realizacji, której budżet ustalasz na samym początku współpracy z KODO. Założony budżet jest gwarantowany umową.

Podstawowy budżet to punkt wyjścia – dobieramy rozwiązania i materiały tak, by zrealizować w nim potrzeby mieszkańców, ich koncepcje funkcjonalne oraz upodobania estetyczne. Koordynatorzy KODO nadzorują prace na wszystkich etapach, kontrolując ich wykonanie oraz koszty. W ten sposób gwarantujemy Ci spokój bez ryzyka pojawienia się niespodziewanych wydatków.

ARANŻACJE DOMÓW JEDNORODZINNYCH

Projekt i realizacja w dobrych rękach

Projekty domów z aranżacją wnętrz to za każdym razem wyzwanie. Fachowcy KODO nadzorują wykonanie planu, terminowość prac oraz koszty. W usłudze projektu wnętrza domu otrzymasz:

  • indywidualne projekty wnętrz, zgodne z Twoimi oczekiwaniami wobec wystroju domu,

  • realizację w wykonaniu sprawdzonych ekip remontowych, w tym remonty pod klucz,

  • nadzór nad pracami prowadzony przez doświadczonych koordynatorów,

  • kontrolę zgodności prac na każdym etapie,

  • logistykę materiałów wykończeniowych – zakupy i dostawy.

NOWOCZESNY
WYSTRÓJ DOMU

Spełnij swoje marzenie o idealnym wnętrzu

Projekty wnętrz domów jednorodzinnych oraz mieszkań to również realizacja nietypowych rozwiązań funkcjonalnych i aranżacyjnych. W ramach kompleksowej usługi w KODO projektujemy również elementy stolarki – schody, meble czy inne części zabudowy, a następnie wykonujemy je w stolarni KODO. Proponując innowacyjne rozwiązania, staramy się optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i spełnić potrzeby mieszkańców. Nieszablonowe umeblowanie to jeden z najbardziej efektownych sposobów na unikatowy charakter aranżacji domu czy mieszkania.

Realizujemy śmiałe koncepcje z wykorzystaniem najlepszych materiałów.

PROJEKT WNĘTRZA
DOMU I MIESZKANIA

Realizacja planów w Twoim zasięgu

Jeśli masz w planie kupno bądź remont lokalu mieszkalnego, skorzystaj z usługi KODO wykończenia wnętrz domu. Punktem wyjścia współpracy będzie Twoja koncepcja inwestycji – nasi projektanci zaproponują rozwiązania odpowiadające Twoim oczekiwaniom, również finansowym. Od samego początku oceniamy możliwości domu czy apartamentu, tworząc projekt, który pozwoli osiągnąć wnętrze w standardzie, jakiego oczekujesz.

Inwestor bierze czynny udział zarówno w projektowaniu, jak i planowaniu budżetu. Gwarantowany w umowie budżet zawiera nie tylko projekt, lecz również realizację wnętrza domu pod klucz. Oferujemy też pomoc i wsparcie specjalistów w takich sprawach jak zmiany lokatorskie czy odbiory deweloperskie.

Q&A Projektowanie wnętrz domów

W KODO specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz domów. Poznaj pytania i odpowiedzi na temat projektowania wnętrz domów.

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183