Home Projekty apartamentów Gdańsk

PROJEKT APARTAMENTU
GDAŃSK

Komfort na pierwszym miejscu

Profesjonalny projekt apartamentu w Gdańsku uwolni potencjał możliwości aranżacyjnych, które podkreślą niepowtarzalny charakter przestronnych wnętrz i zapewnią komfort jego mieszkańcom.

Warto zaufać doświadczonym specjalistom KODO, którzy przygotują indywidualny projekt apartamentu, dobierając najlepsze materiały wykończeniowe i rozwiązania – niepowtarzalne pod względem funkcjonalności i formy. Aranżacja apartamentów pod klucz w Gdańsku to jedna z naszych usług z gwarancją efektu w założonym przez Klienta budżecie.

ARANŻACJE
MIESZKAŃ Z KODO

Ile kosztuje projekt mieszkania w Gdańsku?

Projektu mieszkania w Gdańsku jest w cenie realizacji. Całkowity koszt wykończenia mieszkania pod klucz ustalasz już przed podpisaniem umowy z KODO. Dzięki temu masz pewność, że podczas realizacji nie zaskoczą Cię nieplanowane wydatki.

Tworząc nowoczesne projekty wnętrz w Gdańsku, zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby użytkowe i estetyczne przyszłych mieszkańców oraz założony przez nich budżet i planowany czas wprowadzenia się do wykończonego apartamentu. Cały proces realizacji w ustalonym kosztorysie i terminie koordynowany jest przez doświadczony zespół KODO.

W KODO całkowita cena projektu mieszkania w Gdańsku i jego realizacji jest zagwarantowana w umowie.

APARTAMENTY
PROJEKTY GDAŃSK

Od projektu do realizacji

Aranżacja nowoczesnego apartamentu w Gdańsku wymaga przemyślanego projektu, który uwzględnia potrzeby użytkowe i estetyczne przyszłych mieszkańców. Pracownicy KODO koordynują wszystkie prace, czuwają nad budżetem i terminami. W ramach współpracy otrzymujesz:

  • Indywidualny projekt apartamentu w Gdańsku odpowiadający na Twoje potrzeby

  • Realizację prac przed sprawdzone ekipy remontowe

  • Odciążenie od zakupów i dostaw materiałów wykończeniowych

  • Bieżącą kontrolę zgodności prac z projektem i budżetem

  • Apartament gotowy do zamieszkania w ustalonym wcześniej terminie

ARANŻACJE
MIESZKAŃ W GDAŃSKU

Własna stolarnia KODO

Projektowanie apartamentu, tak jak projektowanie wnętrza domu w Gdańsku obejmuje również takie elementy, jak schody czy meble na wymiar. W KODO dbamy o to, by w pełni wykorzystać potencjał przestrzeni. Dzięki własnej stolarni stworzymy niepowtarzalne meble na wymiar, które podkreślą oryginalny charakter Twojego apartamentu.

Nasza własna pracownia stolarska to miejsce, w której realizujemy najśmielsze i niestandardowe pomysły. Dysponujemy różnorodnymi materiałami wykończeniowymi, które dopasujemy do Twoich potrzeb estetycznych i zakładanego budżetu.

PROJEKT MIESZKANIA LUB BIURA W GDAŃSKU

Zrealizujemy Twoje marzenia

Kupujesz lub remontujesz dom czy mieszkanie? A może potrzebujesz kompleksowego projektu biura w Gdańsku? W KODO wykończymy wnętrze pod klucz.

Każda nasza realizacja jest inna, bo odpowiada na konkretne potrzeby danych użytkowników – bez względu na to, czy jest to projekt małego mieszkania w Gdańsku, czy wielkopowierzchniowy dom lub biuro.

Zaletą współpracy z KODO jest pewność budżetu – sam ustalasz go już na początku współpracy. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i proponujemy najlepsze rozwiązania mieszczące się w założonym budżecie.

Zapraszamy do naszej pracowni!

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183