Home Projekty apartamentów Warszawa

PROJEKT APARTAMENTU
WARSZAWA

Komfort na pierwszym miejscu

Marzy Ci się niepowtarzalny projekt apartamentu w Warszawie? W KODO nie tylko przygotujemy oryginalny projekt, ale także kompleksowo go zrealizujemy. 

Nowoczesne apartamenty to ogrom możliwości aranżacyjnych – przestronne wnętrza sprzyjają śmiałym rozwiązaniom pod względem funkcjonalności i estetyki. W KODO dobieramy wysokiej jakości materiały i kreatywne rozwiązania. Nasi specjaliści oddadzą Ci wnętrze pod klucz, które będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby estetyczne i użytkowe, a przy tym mieszczące się w założonym przez Ciebie budżecie. 

ARANŻACJE
MIESZKAŃ Z KODO

Ile kosztuje projekt mieszkania w Warszawie?

W KODO projekt mieszkania w Warszawie jest zawsze w cenie realizacji. Już na początku współpracy sam ustalasz, ile maksymalnie chcesz wydać na aranżację apartamentu. 

Twoja deklaracja jest dla nas punktem wyjścia do rozpoczęcia prac. Nasi architekci tworzą projekt apartamentu, wybierając materiały wykończeniowe mieszczące się w założonym przez Ciebie budżecie i dopasowane do Twoich potrzeb. Doświadczony zespół koordynuje przebieg wszystkich procesów i czuwa nad ich realizacją zgodnie z harmonogramem i kosztorysem. Dzięki temu unikniesz nieplanowanych wydatków.

W KODO gwarantujemy realizację w ustalonym w umowie terminie i założonym budżecie.

APARTAMENTY WARSZAWA
PROJEKTY

Od projektu do realizacji

Projekty wnętrz w Warszawie wymagają starannego planowania, by wykorzystać potencjał danej przestrzeni i zapewnić oczekiwany efekt. Nasz doświadczony zespół specjalistów koordynuje cały proces – od projektu do realizacji. Zapewniając przy tym:

  • Indywidualny projekt apartamentu w Warszawie dopasowany do Twoich potrzeb

  • Realizację prac przez sprawdzone ekipy remontowe

  • Bieżącą kontrolę zgodności prac z projektem aranżacji apartamentu

  • Koordynację wszystkich procesów i ich realizację w planowanym terminie

  • Zakupy i dostawy materiałów wykończeniowych

  • Kontrolę nad gwarantowanym w umowie budżetem

ARANŻACJE
MIESZKAŃ W WARSZAWIE

Własna pracownia stolarska

Staranne projektowanie wnętrza domu w Warszawie wymaga również uwzględnienia elementów takich jak zabudowa, meble na wymiar czy schody. W KODO mamy własną pracownię stolarską, w której realizujemy najbardziej śmiałe i niestandardowe pomysły.

Własna stolarnia zapewnia całe spektrum możliwości i pozwala na pełne wykorzystanie potencjału przestrzeni apartamentu. Dzięki autorskiemu umeblowaniu wnętrze Twojego mieszkania w bloku zyska unikalny charakter. Proponujemy również materiały wykończeniowe, które odzwierciedlają wizję projektanta i potrzeby Klienta.

PROJEKT MIESZKANIA LUB BIURAW WARSZAWIE

Na miarę Twoich oczekiwań

Kupiłeś dom lub mieszkanie? A może potrzebujesz indywidualny projekt biura w Warszawie? W KODO tworzymy dedykowane projekty wnętrz odpowiadające na konkretne potrzeby Klientów.

Bez względu na to, czy potrzebujesz projekt małego mieszkania w Warszawie, czy myślisz o aranżacji nowoczesnego apartamentu, wykonamy je w KODO. Uwzględnimy przy tym Twoje potrzeby użytkowe i estetyczne, planowany przez Ciebie termin przeprowadzki i dostępny budżet. 

Zaletą współpracy w KODO jest pewność czasu i kosztów wykończenia wnętrz oraz projekt apartamentu i jego realizacja na miarę Twoich potrzeb.

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183