Home Projekty apartamentów Wrocław

PROJEKT APARTAMENTU
WROCŁAW

Zadbamy o Twój komfort

Kompleksowy projekt apartamentu we Wrocławiu to wyzwanie, które warto powierzyć w ręce doświadczonych architektów wnętrz KODO. W pełni wykorzystają potencjał przestronnych wnętrz, tworząc funkcjonalną i komfortową aranżację.

Nowoczesne apartamenty we Wrocławiu wyróżniają się solidnej jakości materiałami oraz pomysłowymi rozwiązaniami zachwycającymi formą i funkcjonalnością. Decydując się na projekt apartamentu i jego realizację z doświadczonym zespołem KODO, masz pewność, że osiągniesz wymarzoną aranżację wnętrz.

ARANŻACJE
MIESZKAŃ Z KODO

Ile kosztuje projekt mieszkania we Wrocławiu?

W KODO zapewniamy projekty wnętrz we Wrocławiu w cenie realizacji. Co więcej – już na początku współpracy ustalasz, ile maksymalnie chcesz przeznaczyć na wykończenie pod klucz. Nasi specjaliści dobierają rozwiązania dopasowane pod kątem Twojego budżetu oraz oczekiwań estetycznych i użytkowych. Doświadczony zespół KODO kontroluje wszystkie prace i wydatki, dzięki czemu masz pewność, że realizacja nie przekroczy zakładanego przez Ciebie budżetu.

Czas i koszt wykończenia apartamentu pod klucz są zagwarantowane w umowie.

APARTAMENTY WROCŁAW
PROJEKTY

Od projektu do realizacji

Każdy nowoczesny projekt apartamentu we Wrocławiu wymaga starannego planowania oraz wprowadzenia funkcjonalnych rozwiązań. W KODO zespół specjalistów koordynuje wszystkie procesy, kontrolując przy tym budżet i terminy. Zapewniamy:

  • Indywidualny projekt apartamentu we Wrocławiu – spełniający Twoje oczekiwania pod względem komfortu, użyteczności i estetyki

  • Realizację prac przez nasze sprawdzone ekipy remontowe

  • Ciągłą kontrolę prac i zgodności z projektem wnętrz

  • Koordynację wszystkich procesów, aby oddać Ci gotowe do zamieszkania wnętrze w ustalonym terminie

  • Zakupy i dostawy materiałów wykończeniowych

  • Wykończenie pod klucz w założonym przez Ciebie budżecie.

ARANŻACJE
MIESZKAŃ WE WROCŁAWIU

Autorskie zabudowy stolarskie

Projekty apartamentów we Wrocławiu uwzględniają również elementy stolarki, takie jak zabudowy, meble na wymiar czy schody. W KODO zawsze staramy się w pełni wykorzystać potencjał dostępnej przestrzeni. Dzięki własnej pracowni stolarskiej możemy tworzyć autorskie meble, które oddają niepowtarzalny charakter danego pomieszczenia.

Własna stolarnia KODO zapewnia całe spektrum możliwości. Dzięki niej realizujemy nawet najśmielsze i niestandardowe pomysły oraz proponujemy materiały wykończeniowe, które łączą wizję projektanta i oczekiwania Klienta.

PROJEKT MIESZKANIA LUB BIURA WE WROCŁAWIU

Na miarę Twoich marzeń

Bez względu na to, czy potrzebujesz projekt małego mieszkania we Wrocławiu, czy kompleksowy projekt biura we Wrocławiu, w KODO możesz zyskać indywidualne rozwiązania i wykończenie wnętrz pod klucz, będące odzwierciedleniem Twoich potrzeb użytkowych i estetycznych.

Rozpoczynając projektowanie wnętrza domu we Wrocławiu, zawsze oceniamy potencjał pomieszczeń i proponujemy dedykowane rozwiązania dopasowane do konkretnego wnętrza. Niektóre aranżacje mieszkań wymagają specyficznych pomysłów – w KODO zawsze znajdujemy rozwiązania, które stworzą przestrzeń na miarę marzeń i budżetu Klienta.

Zapewniamy profesjonalny projekt apartamentu we Wrocławiu i jego realizację w ustalonym w umowie budżecie i oczekiwanym terminie.

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183