Home Projekty apartamentów

PROJEKT, ARANŻACJA
APARTAMENTU

Komfort na pierwszym planie

Odpowiedni projekt apartamentu i jego aranżacja pozwalają osiągnąć wyjątkowy charakter oraz komfort użytkowania przestronnych wnętrz.

Wysokiej jakości materiały wykończeniowe, kreatywne rozwiązania, które zachwycą nie tylko funkcjonalnością, ale również formą – tym charakteryzują się nowoczesne apartamenty. Aranżacja tej przestrzeni pod klucz z doświadczonymi projektantami i ekipami wykończeniowymi, to gwarancja wymarzonego efektu.

ARANŻACJE
MIESZKAŃ

Ile kosztuje projekt mieszkania w KODO?

Projekt apartamentu jest w cenie realizacji, której koszt poznasz już na początku procesu. Pracując z KODO, to Ty decydujesz, ile chcesz wydać na wykończenie swojego mieszkania.

Potrzeby przyszłych mieszkańców, oczekiwany efekt projektowanego apartamentu oraz założony budżet to dla nas punkt wyjścia do propozycji rozwiązań. Doświadczony zespół kontroluje przebieg prac wykończeniowych oraz wydatki, dzięki czemu nie musisz się obawiać nieprzewidzianych kosztów.

Gdy realizujesz z KODO projekt mieszkania, cena wszystkich prac i budżet całościowy jest gwarantowany w umowie.

APARTAMENTY
PROJEKTY

Od projektu do realizacji

Zarówno projekt apartamentu, jak i projekt małego mieszkania w bloku lub biura, wymaga przemyślanego procesu, który doprowadzi wnętrze do oczekiwanego efektu. Pracownicy KODO koordynują wszystkie prace, kontrolują budżet i terminy.

  • Indywidualny projekt, który wprowadzi Twoje wnętrze na oczekiwany poziom komfortu.

  • Realizacja przez sprawdzone ekipy remontowe, w tym remonty pod klucz.

  • Stała koordynacja prac i zgodności z projektem wnętrz.

  • Koordynacja wszystkich procesów, aby Twoje wnętrze było gotowe do zamieszkania na czas.

  • Zakupy i dostawy materiałów wykończeniowych.

ARANŻACJE
MIESZKAŃ

Autorska stolarka

Projektowanie mieszkań obejmuje również projekty elementów stolarki takich jak zabudowy, schody czy meble na wymiar. Wykorzystujemy w pełni potencjał przestrzeni z punktu widzenia funkcjonalnego i estetycznego. Aranżacje wnętrz apartamentów zyskują unikatowy charakter za sprawą autorskiego umeblowania.

Dysponujemy własną pracownią stolarską. Potrafimy zrealizować nawet najśmielsze i niestandardowe pomysły oraz zaproponować i zapewnić materiały wykończeniowe, które pozwolą wcielić w życie wizję projektanta.

PROJEKT
MIESZKANIA

Na miarę Twojej inwestycji.

Kupujesz mieszkanie lub planujesz generalny remont domu? Skorzystaj z usługi wykończenia pod klucz i poznaj nasze projekty wnętrz.

Indywidualne podejście pozwala nam proponować rozwiązania na miarę Twoich oczekiwań. Projekt mieszkania w bloku, wnętrza domu czy aranżacje mieszkań i wnętrz apartamentów mają różną specyfikę. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i znajdujemy rozwiązania, które stworzą przestrzeń w standardzie oczekiwanym przez inwestora.

W KODO budżet realizacji wnętrza określasz już na etapie projektowym, a nasi architekci proponują rozwiązania na miarę Twojej inwestycji.

Oferujemy zmiany lokatorskie obejmujące m.in. wielkość i układ pomieszczeń, drzwi czy ciągów komunikacyjnych. Przeprowadzamy też odbiory deweloperskie na życzenie klientów, które są wykonane w fachowy sposób przez naszych specjalistów.

Q&A projektowanie apartamentów

KODO specjalizuje się w projektowaniu, aranżacji i realizacji apartamentów pod klucz! 

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183