Home Remonty pod klucz Gdańsk

REMONTY POD KLUCZ
GDAŃSK

Zaufaj doświadczonym fachowcom

KODO realizuje remonty pod klucz. Usługa obejmuje także projekty wnętrz w Gdańsku i wsparcie w kompleksowym wykończeniu wnętrz w Gdańsku.

Gdańsk to miasto, w którym chcesz kupić mieszkanie? Pomożemy wybrać Ci najlepszy lokal, zaproponujemy najkorzystniejszy projekt i przeprowadzimy kompleksowy remont mieszkania w uzgodnionym wcześniej terminie i ustalonym budżecie. Przekonasz się, że nawet w mieszkaniu z historią można stworzyć nowoczesną aranżację dopasowaną do stylu życia wszystkich domowników.

REMONTY
RYNEK WTÓRNY W GDAŃSKU

Wiemy, jak znaleźć potencjał mieszkań z rynku wtórnego

Gdańsk to miasto z tradycją i historią, w którym można znaleźć wiele atrakcyjnych mieszkań z rynku wtórnego. Mają potencjał, choć wiążą się także z licznymi wyzwaniami. W KODO nie tylko przeprowadzamy kompleksowe remonty pod klucz w Gdańsku, ale pomagamy także w wyborze najlepszego lokum w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Odkrywamy potencjał mieszkania, przygotowujemy propozycje aranżacji w ustalonym budżecie i planujemy cały proces wykończenia wnętrz w zaplanowanym wcześniej terminie. 

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy: 

dobrze znają rynek nieruchomości w Gdańsku i działają w oparciu o sprawdzone procesy logistyczne,

dysponują kompleksowym zapleczem technicznym,

mają w dorobku ponad tysiąc zrealizowanych projektów. 

KOMPLEKSOWE REMONTY
MIESZKAŃ W GDAŃSKU

Od czego zaczynamy?

Kompleksowe remonty mieszkań pod klucz w Gdańsku rozpoczynamy od demontażu obecnego w mieszkaniu wyposażenia (w tym: mebli, stolarki, glazury i armatury, a nawet elektryki czy hydrauliki). Nie musisz się o nic martwić, ponieważ posprzątamy również Twoją klatkę schodową i wywieziemy odpady poremontowe. W ten sposób doprowadzimy mieszkanie do stanu deweloperskiego i przejdziemy do najważniejszego etapu wykończenia wnętrz w Gdańsku.

PROJEKT REMONTU
MIESZKANIA W GDAŃSKU

Nowy projekt dawnego wnętrza

Obecny układ pomieszczeń w mieszkaniu z rynku wtórnego nie musi Cię ograniczać. Zdecyduj się na współpracę z projektantem KODO, który spojrzy przez pryzmat oczekiwań przyszłych domowników oraz swojego doświadczenia i stworzy nową wizję pomieszczeń – estetyczną i funkcjonalną. Kompleksowe aranżacje wnętrz w Gdańsku to specjalność projektantów KODO – przekształcamy mieszkania z przeszłością w nowoczesne lokale. 

REMONT
POD KLUCZ W GDAŃSKU

Wykonaj remont mieszkania z KODO

Zalety remontu pod klucz z KODO:

 • rzetelna analiza techniczna, umożliwiająca stworzenie nowego układu mieszkania,

 • kompleksowy projekt remontu mieszkania uwzględniający potrzeby przyszłych domowników,

 • propozycje rozwiązań mieszczące się w ustalonym wcześniej budżecie,

 • rzetelne planowanie oraz kontrola kosztów i terminów, 

 • bezproblemowy remont mieszkania pod klucz w Gdańsku – zyskujesz gotowy do zamieszkania lokal. 

REMONT POD KLUCZ W GDAŃSKU
KROK PO KROKU

Dawne wnętrze w nowej odsłonie

Współpraca z KODO w zakresie kompleksowego remontu mieszkania w Gdańsku składa się z kilku etapów. Sprawdź, jak wyglądają w praktyce. 

 1. Kupujesz mieszkanie z rynku wtórnego w Gdańsku? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać optymalne lokum oraz przejść przez cały proces jego zakupu.

 2. Przeprowadzamy kompleksowe usługi remontowe mieszkań pod klucz. Podpisujemy z Tobą umowę, w której ustalamy dokładny zakres prac, koszty oraz termin wykonania kolejnych działań. 

 3. Architekt wnętrz w Gdańsku tworzy wizję nowego wnętrza Twojego mieszkania. Pomożemy opracować projekt remontu pod klucz. Weźmiemy pod uwagę Twoje preferencje i styl życia domowników

 4. Przekazujesz nam mieszkanie do realizacji. Przeprowadzamy demontaż i sprzątamy przestrzeń, a następnie przystępujemy do rzetelnego remontu mieszkania pod klucz w ustalonym terminie. 

 5. Nad całością realizacji usługi remontu czuwa dedykowany opiekun. W trakcie projektu kontrolujemy zgodność prac z harmonogramem i założeniami, zabezpieczając Cię przed niespodziewanymi wypadkami.

 6. Wprowadzasz się do gotowego mieszkania. Otrzymujesz również wsparcie naszego serwisu gwarancyjnego przez 24 miesiące od zakończenia prac.

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183