Home Remonty pod klucz

REMONTY POD KLUCZ

Powierz swoje mieszkanie w ręce
sprawdzonych fachowców

Usługa „Remonty pod klucz” KODO obejmuje projekty wnętrz i wsparcie w zakresie modernizacji nieruchomości z rynku wtórnego.

Pomożemy Ci w wyborze lokalu, ocenimy potencjał aranżacyjny oraz wskażemy najkorzystniejsze modyfikacje. Wspólnie omówimy projekt remontu mieszkania. Kompleksowe remonty mieszkań przeprowadzamy w ustalonym z Tobą czasie i w ramach wyznaczonego przez Ciebie budżetu. Z KODO przekonasz się, że również mieszkanie z przeszłością może zyskać nowoczesny charakter i być dostosowane do Twojego stylu życia.

REMONTY
RYNEK WTÓRNY

Odkrywamy potencjał mieszkań z rynku wtórnego

Mieszkanie z rynku wtórnego mimo wielu zalet wiąże się z szeregiem wyzwań – zarówno w czasie wyboru, jak i wykończenia. Remont mieszkania to proces, na który składa się wiele decyzji – od rozpoznania potencjału wnętrza, aż po odpowiedni dobór rozwiązań, które złożą się na wymarzone lokum.

Remont mieszkania z rynku wtórnego to długa droga – skorzystaj ze wsparcia specjalistów:

- znających rynek i dostępne materiały,

- z zapleczem technicznym,

- z doświadczeniem płynącym z tysięcy zrealizowanych projektów.

Zapewnimy Ci wsparcie doradcze, wynikające z naszego doświadczenia i pomożemy bez nerwów przejść przez czas remontu. Remonty pod klucz z KODO to nasze działanie, a Twój spokój!

KOMPLEKSOWE REMONTY
MIESZKAŃ

Od czego zacząć?

W lokum z rynku wtórnego wykończenie wnętrz poprzedza demontaż istniejącego wyposażenia – w zakresie, obejmującym meble, stolarkę, glazurę i armaturę, a nawet elektrykę czy hydraulikę. Mieszkanie doprowadzamy do stanu deweloperskiego. Jako pracownia wykonująca kompleksowe remonty mieszkań pod klucz przejmujemy na siebie problematyczne obowiązki, takie jak porządkowanie klatki schodowej oraz utylizacja i wywóz odpadów poremontowych. Tak przygotowana przestrzeń jest gotowa do wdrożenia projektu remontu mieszkania.

Wykonujemy remonty pod klucz, na podstawie przygotowanego indywidualnie projektu  i wybranych przez Ciebie materiałów.

PROJEKT REMONTU
MIESZKANIA

Nowa wizja wnętrza

Mieszkanie z rynku wtórnego ma już określony układ pomieszczeń, co może ograniczać dostrzeżenie jego potencjału i istniejących możliwości. To powód, dla którego warto zdecydować się na współpracę z projektantem wnętrz. Jego doświadczenie pozwoli spojrzeć na nie przez pryzmat potrzeb przyszłych mieszkańców. Nowe aranżacje wnętrz ułatwią wykonanie kompleksowego remontu mieszkania, a nowy rozkład lokum i jego funkcjonalności będzie dopasowany do właścicieli.

REMONT
POD KLUCZ

Zróbmy to razem!

Zalety kompleksowych usług remontowych KODO:

 • umiejętna analiza techniczna, zmierzająca do stworzenia nowego układu mieszkania,

 • stworzenie projektu remontu mieszkania odpowiadającego potrzebom przyszłych mieszkańców,

 • propozycje rozwiązań mieszczących się w założonym budżecie,

 • precyzyjne planowanie i kontrola nad kosztami,

 • bezproblemowo przeprowadzony remont pod klucz gotowe do zamieszkania mieszkanie.

REMONT POD KLUCZ
KROK PO KROKU

Twoje wnętrze od nowa

Współpraca przy realizacji remontu pod klucz to proces kilkuetapowy. Jak to działa w praktyce?

 1. Kupujesz mieszkanie? Możesz skonsultować się z nami, dokonać właściwego wyboru.

 2. Potrzebujesz kompleksowego remontu mieszkania pod klucz? Podpisujesz umowę z KODO, w której ustalamy zakres usługi, koszty oraz czas wykonania poszczególnych prac.

 3. Architekt wnętrz tworzy wizję nowej przestrzeni. Pomagamy Ci opracować projekt remontu mieszkania, bazując na Twoich upodobaniach i korzystając z naszego doświadczenia.

 4. Przekazujesz mieszkanie do realizacji. Wkraczamy do akcji – po przeprowadzeniu demontażu i dokładnego oczyszczenia wnętrza przystępujemy do realizacji kompleksowych usług remontowych, które zakończą się w ustalonym wcześniej terminie.

 5. Realizujemy aranżacje wnętrz pod nadzorem dedykowanego opiekuna, dbając o zgodność z założeniami projektowymi i zabezpieczając Cię przed nieprzewidzianymi wypadkami.

 6. Wprowadzasz się do gotowego mieszkania. Cieszysz się nową przestrzenią, a spokój zapewnia Ci nasz serwis gwarancyjny przez 24 miesiące od zakończenia prac.

Q&A remonty pod klucz domów i mieszkań

KODO specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu kompleksowych remontów pod klucz domów i mieszkań

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183