Home Blog Wirtualne biuro projektowe, czyli jak urządzić się w nowej rzeczywistości
Wirtualne biuro projektowe, czyli jak urządzić się w nowej rzeczywistości

Wirtualne biuro projektowe, czyli jak urządzić się w nowej rzeczywistości

Współpraca zdalna, a co za tym idzie – także komunikacja za pośrednictwem narzędzi internetowych, nabrały w ostatnich dniach szczególnego znaczenia. Rozmowy telefoniczne, video konferencje, wirtualne spotkania zastępują to, co jeszcze niedawno było naszą codziennością – bezpośrednie kontakty międzyludzkie. Okazuje się jednak, że obecna sytuacja nie musi mieć wpływu na planowanie i projektowanie naszych wnętrz – pod warunkiem, że wykorzystamy ten czas efektywnie i mądrze.

Na początku warto zdać sobie sprawę z tego, że w procesie realizacji wnętrz KODO komunikacja online zawsze odgrywała dużą rolę. Stanowiła jedno z podstawowych narzędzi wymiany informacji między architektem, koordynatorem i klientem – szczególnie w sytuacjach, gdy ze względu na odległość lub brak czasu inwestor nie był w stanie spotkać się z nami w pracowniach. W ten sposób zrealizowaliśmy wiele projektów wnętrz, zyskując uznanie i zadowolenie klientów.

Wirtualne biura projektowe to odpowiedź na aktualne wyzwania, z jakimi muszą zmierzyć się osoby urządzające swoje wnętrza lub planujące w najbliższym czasie przeprowadzenie remontu mieszkania. Dzięki nim możliwe jest rozpoczęcie prac związanych z planowaniem, poszukiwaniem inspiracji tworzeniem wizji i projektu biura – bez wychodzenia z domu, a co najważniejsze – bez konieczności rezygnacji czy odkładania w czasie tego procesu.

Pamiętajmy, że inwestycja w nieruchomość nie będzie przynosić nam korzyści, jeśli lokal nie zostanie wykończony i gotowy do zamieszkania, co może przełożyć się także na kwestie finansowe. Dlatego już teraz warto przejść do działania. W ramach współpracy online możemy bowiem poczynić szereg ustaleń związanych z zakresem prac, zdalnie dopełnić formalności oraz przystąpić do etapu projektowego.

Czas spędzony w domu możemy wykorzystać efektywnie, np. na stworzenie wizji nowego lokum, mieszkania pod klucz. To doskonały moment na rozbudzenie kreatywności, poszukania inspiracji oraz uświadomienie sobie  i zdefiniowanie potrzeb przyszłych użytkowników. Reszta w rękach architektów, którzy spotkają się z nami online i zdalnie przeprowadzą nas przez ten proces. Wykorzystajmy ten czas!

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183