DNI OTWARTE HERZINVEST INWESTYCJI MONOLIT

Awangardowa i kameralna inwestycja jednorodzinnych domów MONOLIT w Gdańsku posiada wyjątkowy i urokliwy klimat. Podczas dni otwartych wszyscy zainteresowani mieli okazję skonsultować się z projektantami #wnętrzKODO,  doradcą kredytowym, a dla najmłodszych czekały warsztaty i animacje. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i miejmy nadzieję - do zobaczenia!

Dni otwarte Odea Park Yareal

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pikniku z okazji dni otwartych inwestycji Odea Park Yareal w Gdańsku. Nasi projektanci byli obecni na miejscu, gotowi, aby udzielić odpowiedzi na Wasze pytania przy kawie i ciasteczkach. Dla najmłodszych gości przygotowane były różne gry i zabawy. To był przyjemny dzień pełen ciekawych rozmów. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

DNI OTWARTE NA OLIMPII PORT

To już kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez Archicom z okazji Dnia Dziecka. Oprócz niezliczonej ilości atrakcji dla najmłodszych gości, uczestnicy wydarzenia mieli okazję obejrzeć mieszkanie pokazowe, w którym na wszystkich zainteresowanych, czekał projektant wnętrz KODO. Dziękujemy za interesujące rozmowy i mile spędzony czas!

clerkenwell design week 2023

Clerkenwell Design Week powrócił do EC1 w dniach 23-25 ​​maja, aby zaprezentować tysiące najnowocześniejszych produktów. Wiodący brytyjski festiwal designu organizowany w Londynie z ponad 160 salonami wystawowymi, 600 wydarzeniami, tysiącami produktów, instalacjami, aktywacjami marek zachwycił nas pod każdym względem. Mnóstwo inspiracji i cudownej energii. Nie możemy doczekać się następnej odsłony tego wydarzenia!

WALENCJA PORCELANOSA

Mieliśmy przyjemność odwiedzić słoneczną Hiszpanię, a w niej główny showroom Porcelanosa, w którym ekspozycja odświeżana jest co roku, dając możliwość odkrycia nowych inspiracji przez kilka miesięcy. Zwiedziliśmy przyfabryczne showroomy, które dostępne są jedynie dla ludzi z branży, zaproszonych przez przedstawicieli grupy Porcelanosa. Bardzo dziękujemy za zaproszenie oraz wspólnie spędzony czas pełen inspiracji!

Proszę obróć urządzenie do pionu