Home Wykończenie wnętrz Warszawa

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ
WARSZAWA

Szanujemy Twój czas

Kupując mieszkanie z rynku pierwotnego lub wtórnego, zwykle chcemy wprowadzić się do niego jak najszybciej. Droga do wykończenia mieszkań w Warszawie może być długa – aranżacja wnętrz to proces, który wymaga profesjonalnego projektu, logistyki materiałów, znalezienia sprawdzonej ekipy remontowej i koordynacji wszystkich prac.

Z usługą KODO: wykończenie pod klucz cały proces stanie się łatwiejszy – odciążymy Cię z wielu zadań i zaoszczędzimy Twój czas, tworząc wymarzone wnętrze. 

WYKOŃCZENIA
POD KLUCZ WARSZAWA

KOmpletny DOm z KODO

Planujesz kupno domu lub mieszkania i marzysz o błyskawicznej przeprowadzce? Skorzystaj z usługi KODO: wykończenia mieszkania pod klucz w Warszawie. Dzięki współpracy z naszymi specjalistami będziesz mógł spełnić swoje marzenie o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu. Zapewniamy bezstresową realizację prac w założonym przez Ciebie budżecie i określonym czasie. 

Kompleksowe wykończenie wnętrz w Warszawie obejmuje:

wykończenie pod klucz na Twoją kieszeń,

indywidualne projekty wnętrz w Warszawie na miarę Twoich oczekiwań,

realizację prac przez sprawdzone ekipy remontowe,

gwarancję na wszystkie wykonane przez nas prace.

WYKOŃCZENIE MIESZKAŃ
POD KLUCZ W WARSZAWIE

Dlaczego warto?

Wykończenie pod klucz w Warszawie to profesjonalna usługa KODO, która składa się z kilku elementów. Oferujemy pomoc już podczas wyboru mieszkania z rynku wtórnego lub odbioru lokalu od dewelopera. Nasz architekt wnętrz w Warszawie przygotuje profesjonalny projekt aranżacji. Wspólnie wybierzemy style wykończenia wnętrz, materiały i rozwiązania mieszczące się w założonym przez Ciebie budżecie. 

Zapewniamy zakupy i dostawy materiałów oraz sprawdzone ekipy remontowe, które stworzą wystrój wnętrz zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Gwarantujemy również nadzór autorski w Warszawie, dzięki któremu wszystkie prace zostaną w pełni skoordynowane. 

CAŁOŚCIOWE
WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

Wykończenie pod klucz – cena w Warszawie

Projektowanie wnętrza domu w Warszawie wymaga starannego zaplanowania kosztów. W KODO wykonaliśmy ponad 3000 aranżacji w ramach usługi: wykończenie pod klucz, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania i materiały mieszczące się w założonym przez Ciebie budżecie. Ustalasz go już przed podpisaniem umowy i pozostaje on niezmienny do końca realizacji. 

Wykończenie pod klucz w Warszawie obejmuje:

  • kompleksowy projekt aranżacji wnętrz,

  • zakupy oraz dostawy materiałów technicznych i wykończeniowych,

  • realizację prac przez doświadczone ekipy remontowe,

  • nadzór nad wszystkimi procesami przez doświadczonych ekspertów KODO.

KOMPLEKSOWA ARANŻACJA
WNĘTRZA W WARSZAWIE

Współpraca z KODO to przyjemność!

Pierwszym krokiem jest podpisanie umowy z KODO, w której znajdują się ustalenia dotyczące m.in. budżetu, zakresu prac i terminu ich zakończenia. Cały proces realizacji usługi: wykończenie mieszkania w Warszawie koordynowany jest przez doświadczony zespół KODO. Dzięki temu zyskujesz pewność, że realizacja prac zakończy się w oczekiwanym przez Ciebie czasie i nie przekroczy założonego budżetu. 

Możemy jeszcze bardziej uprościć i przyspieszyć proces wykończenia wnętrz pod klucz. Zachęcamy do kontaktu z nami już na etapie wyboru mieszkania. Ocenimy potencjał wybranego przez Ciebie lokalu i oszacujemy rozmiar niezbędnych do wykonania prac. 

WYKOŃCZENIA
POD KLUCZ W WARSZAWIE

Korzyści rozwiązania

  • Kupujesz, budujesz lub remontujesz dom lub mieszkanie? Wybierz usługę: wykończenie wnętrz z KODO.

  • Jesteś zwolennikiem oryginalnych aranżacji? W KODO realizujemy najśmielsze pomysły i proponujemy cały wachlarz rozwiązań.

  • Interesują Cię indywidualne rozwiązania wykończeniowe, np. meble na wymiar, niestandardowa zabudowa czy schody? W KODO mamy własną stolarnię, w której tworzymy niepowtarzalne elementy aranżacji. 

  • Zależy Ci na podniesieniu standardu mieszkania? Nasi specjaliści pomogą Ci zrealizować to marzenie, podsuwając rozmaite pomysły z zakresu wzornictwa, technologii i dostępnych materiałów. 

Zachęcamy do kontaktu!

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183