Home Wykończenie wnętrz Wrocław

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ WROCŁAW
WYKOŃCZENIA POD KLUCZ

Wprowadź się do gotowego wnętrza

Wykończenie pod klucz to proces, który wymaga podejmowania wielu decyzji, wyboru materiałów i rozwiązań, znalezienia sprawdzonej ekipy remontowej oraz czasu na wykonanie prac. W KODO oferujemy usługę: wykończenia mieszkań we Wrocławiu, dzięki której odciążymy Cię ze żmudnych i czasochłonnych czynności oraz samodzielnego podejmowania decyzji związanych z aranżacją wnętrz. Zyskasz piękne, funkcjonalne i wymarzone mieszkanie!

WYKOŃCZENIA
POD KLUCZ WE WROCŁAWIU

Zachęcamy do współpracy!

Planujesz kupno domu lub mieszkania i marzysz, by jak najszybciej wprowadzić się do urządzonego wnętrza? Skorzystaj z usługi KODO: wykończenie pod klucz we Wrocławiu. Dzięki współpracy z naszymi specjalistami zyskasz niepowtarzalną aranżację, z rozwiązaniami mieszczącymi się w założonym przez Ciebie budżecie.

W ramach usługi zapewniamy:

kompleksowe wykończenie wnętrz w kwocie, którą sam ustalisz przed podpisaniem umowy,

indywidualne projekty wnętrz we Wrocławiu, zgodne z Twoimi oczekiwaniami,

realizację prac przez sprawdzone ekipy remontowe,

gwarancję na wykonane prace.

WYKOŃCZENIE MIESZKAŃ
POD KLUCZ WE WROCŁAWIU

Dlaczego warto?

Wykończenia wnętrz we Wrocławiu to kompleksowa usługa, która składa się z kilku elementów. Możemy pomóc Ci już na etapie wuboru mieszkania z rynku wtórnego (ocenimy m.in. jego potencjał) oraz odbiorze lokalu od dewelopera. Nasz architekt wnętrz we Wrocławiu przygotuje projekt aranżacji, wybierając przy tym najlepsze materiały i rozwiązania mieszczące się w założonym przez Ciebie budżecie. Zadbamy o wszystkie zamówienia i dostawy materiałów oraz zapewnimy sprawdzoną ekipę remontową. Dzięki temu wprowadzisz się do gotowego wnętrza, szybciej niż myślisz.

CAŁOŚCIOWE
WYKOŃCZENIE WNĘTRZ WE WROCŁAWIU

Wykończenie pod klucz – cena

W KODO wykonaliśmy ponad 3000 wnętrz w ramach usługi: wykończenia pod klucz we Wrocławiu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów możemy osiągnąć zamierzony efekt w zaplanowanym czasie i określonym budżecie, który sam ustalasz na początku współpracy.

Wykończenie pod klucz – cena usługi obejmuje:

  • projektowanie wnętrza domu we Wrocławiu,

  • zakupy i dostawy materiałów technicznych i wykończeniowych,

  • realizację prac przez sprawdzone ekipy remontowe,

  • koordynowanie wszystkich procesów przez doświadczony zespół KODO.

KOMPLEKSOWA ARANŻACJA
WNĘTRZA WROCŁAW

Współpraca z KODO

Przed rozpoczęciem współpracy podpisujemy z Tobą umowę, w której określimy budżet, zakres, style i termin wykończenia wnętrz we Wrocławiu. Zapewniamy nadzór autorski we Wrocławiu i koordynację wszystkich prac przez zespół KODO (w tym zamówienia oraz dostawy niezbędnych materiałów technicznych i wykończeniowych). Dzięki sprawnej realizacji prac otrzymasz gotowy do zamieszkania lokal w oczekiwanym terminie.

Możesz skontaktować się z nami już na etapie wyboru mieszkania. Nasi specjaliści pomogą Ci ocenić potencjał danego wnętrza i oszacować rozmiar niezbędnych prac. Dzięki temu uda się jeszcze bardziej przyspieszyć i uprościć proces wykończenia wnętrz.

WYKOŃCZENIA
POD KLUCZ WE WROCŁAWIU

Korzyści współpracy z KODO

  • Planujesz kupno mieszkania z rynku pierwotnego lub wtórnego? Sprawdź naszą ofertę na wykończenie wnętrz we Wrocławiu.

  • Jesteś miłośnikiem niestandardowych rozwiązań? W KODO oferujemy Ci nieograniczone możliwości.

  • Mamy własną stolarnię i dostęp do najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możemy stworzyć indywidualne zabudowy, schody czy meble na wymiar.

  • Możemy podnieść standard Twojego mieszkania lub domu – nasi doświadczeni specjaliści zaproponują najlepsze rozwiązania z zakresu designu, technologii i materiałów na Twoją kieszeń.

Do zobaczenia w KODO!

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183