Home Zmiany lokatorskie

ZMIANY LOKATORSKIE
W MIESZKANIACH DEWELOPERSKICH

Układ na miarę potrzeb

Wymarzona aranżacja mieszkania jest w zasięgu ręki – wystarczy zdecydować się na profesjonalne zmiany lokatorskie. Wybierając i kupując mieszkanie, kierujemy się różnymi czynnikami – od lokalizacji, poprzez design osiedla, aż po udogodnienia. Wśród najważniejszych aspektów decydujących o komforcie przyszłych mieszkańców jest jednak jego układ funkcjonalny.

Warto pamiętać, że układ mieszkania nie musi być ostateczny – jest jedynie propozycją dewelopera, która w większości przypadków może być modyfikowana i dostosowana do naszych potrzeb. Aby osiągnąć efekt w postaci wymarzonej aranżacji, warto już na etapie wyboru lokalu zatrudnić projektanta, który pomoże stworzyć projekt zmian w budowanych pomieszczeniach.

NOWY
UKŁAD MIESZKANIA

Co tą są zmiany lokatorskie?

Zmiany lokatorskie to, najprościej mówiąc, zmiany w mieszkaniu deweloperskim, obejmujące:

- wielkość i układ pomieszczeń,

- układ drzwi wewnętrznych,

- układ ciągów komunikacyjnych,

- instalację elektryczną, grzewczą i sanitarną.

Rozmawiając z deweloperem, otrzymałeś modelowy, proponowany układ interesującego cię mieszkania. Dzięki szczegółowej ekspertyzie jego przestrzeni projektant będzie w stanie stworzyć projekt zmian w budowanych lokalach – przesunięcia ścian działowych, nowy układ gniazd elektrycznych, punktów instalacji wodno-kanalizacyjnej, adekwatny do planowanego układu sprzętów, by wdrożyć nasze projekty wnętrz.

UKŁAD KUCHNI

Układ na miarę potrzeb

Jednym z pomieszczeń najczęściej obejmowanych zmianami lokatorskimi jest kuchnia – funkcjonalność jej przestrzeni wymaga zazwyczaj szeregu modyfikacji. Pierwszą z nich jest układ ścian działowych – konieczny przy decyzji o połączeniu kuchni ze strefą dzienną lub wyodrębnieniu pierwotnego aneksu jako osobnego pomieszczenia.

Kolejne zmiany lokatorskie są wynikiem powstałego projektu zabudowy kuchennej, który determinuje położenie zlewu, blatu roboczego oraz sprzętów AGD. Odpowiednie rozmieszczenie gniazd elektrycznych, punktów wodnych i odpływów pozwoli zrealizować marzenie o kuchni szytej na miarę.

ZMIANY
LOKATORSKIE

Od czego zacząć?

Jeśli zastanawiasz się jakie zmiany lokatorskie będą niezbędne w Twoim mieszkaniu, warto rozpocząć te rozważania już na etapie zakupu.  Zapraszamy do konsultacji z naszymi projektantami – ocenią możliwości oraz potencjał modyfikacji, które przyczynią się do jakości życia w nowej przestrzeni.

Stworzony na początku współpracy projekt aranżacji jest punktem wyjścia do zmian w mieszkaniu deweloperskim, niezbędnych do przystosowania lokalu. Projekt zmian budowlanych, zgłoszony deweloperowi na etapie zakupu, pozwoli na odbiór lokalu przygotowanego do realizacji zaplanowanej aranżacji, a tym samym znacznie przyspieszy odbiór gotowego wnętrza.

WYKOŃCZENIE WNĘTRZA

Zmiany lokatorskie – co dalej?

Gdy wnętrze jest już zaplanowane i przystosowane do zaprojektowanej aranżacji, możemy przystąpić do realizacji KOmpletnego DOmu. Co zyskasz na współpracy z KODO?

Oferujemy odbiory deweloperskie, które polegają na sprawdzeniu zgodności stanu lokalu z założeniami. Po odbiorze przekażesz nam klucze – nasi projektanci i koordynatorzy zaczną organizować pracę wykończeniową. Sprawdzone ekipy remontowe stworzą Twoją wymarzoną przestrzeń. Oddamy Ci klucze do gotowego mieszkania, zgodnego z Twoim projektem aranżacji. Proponujemy również remonty pod klucz, które pomogą Ci odświeżyć przestrzeń dowolnego pomieszczenia.

Q&A zmiany lokatorskie

KODO specjalizuje się w dostosowywaniu przestrzeni do potrzeb i preferencji użytkowników

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183