Home Opinions

YOUR OPINION IS IMPORTANT TO US!

Each interior we create is created with its future residents in mind - their needs and lifestyle. That's why, right after the finished apartment is handed over, we ask clients for their opinion. This is the best confirmation that the design and implementation of interiors from KODO reflect their vision of their dream home.
Best company :)

Jestem bardzo zadowolona z wyboru firmy KODO do zaprojektowania i wykończenia mojego mieszkania. Jest to zasługa Pani Marty jako architekta prowadzącego. Jej spokój, umiejętność dialogu, szybki i bezpośredni kontakt oraz fachowe doradztwo wzbudziło moje zaufanie. Inwestycję udało się zrealizować na czas, mimo trudności związanych z pandemią wywołaną przez koronawirusa. jakość wykończenia mieszkania jeszcze raz utwierdza mnie w przekonaniu, że wybór firmy KODO był dobrą decyzją. Z całego serca dziękuję.

Pani Marto, bardzo Pani dziękuję za Pani pracę, poradę, przepiękny projekt mieszkania i idealne wykończenie. Pomogła mi Pani na każdym kroku. Praca z Panią to była przyjemność – cierpliwe odpowiedzi na pytania, pomoc, dotrzymywanie terminów i obietnic.
Mam nadzieję, że będziemy miały możliwość jeszcze w przyszłości współpracować.
Pozdrawiam serdecznie.

Wszystko w porządku. Polecam projektu Pana Adriana.

Super współpraca, piękne wnętrze. Polecamy i dziękujemy!! 🙂

Jestem zadowolona ze świadczonych usług. Remont został wykonany perfekcyjnie.

Szanowni Państwo, dziękuję bardzo za jakość, kulturę, rzetelność i “końcowy, oszałamiający JAKOŚCIĄ” efekt. Świetny kontakt i dyspozycyjność. Jestem w szoku, bo nie udało mi się znaleźć żadnej usterki. Dziękuję za oddanie “kluczy” w terminie pomimo pandemii. Dziękuję wszystkim. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM.

Po obejrzeniu mieszkania moje samopoczucie (które do momentu wejścia do lokum) podniosło się do najlepszych granic. Bardzo dziękuję za przygotowanie tak pięknego mieszkania. Skala oceny jest najwyższa. Mam nadzieję, że to mieszkanie będzie już docelowe.

Dziękujemy za dobrze wykonaną pracę.

JOIN THE RANKS OF
KODO'S SATISFIED CLIENTS!

Let's meet!
WARSAW
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warsaw
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRI-CITY
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
The KODO brand and all copyright to the material shown on kodo.pl are owned by 2CS sp. z o.o.
based in Wrocław, ul. Podwale 1A, entered in the Register of Entrepreneurs of the National Court Register under the number 0000339183.