logo
Home Opinie klientów

Twoja opnia jest dla nas ważna!

Każde wnętrze, które tworzymy, powstaje z myślą o jego przyszłych mieszkańcach – ich potrzebach i stylu życia. Dlatego tuż po oddaniu gotowego mieszkania zwracamy się do Klientów z prośbą o wyrażenie swojej opinii. To najlepsze potwierdzenie, że projekt oraz realizacja wnętrz od KODO odzwierciedlają ich wizję wymarzonego domu.
Best company :)

Jestem bardzo zadowolona z wyboru firmy KODO do zaprojektowania i wykończenia mojego mieszkania. Jest to zasługa Pani Marty jako architekta prowadzącego. Jej spokój, umiejętność dialogu, szybki i bezpośredni kontakt oraz fachowe doradztwo wzbudziło moje zaufanie. Inwestycję udało się zrealizować na czas, mimo trudności związanych z pandemią wywołaną przez koronawirusa. jakość wykończenia mieszkania jeszcze raz utwierdza mnie w przekonaniu, że wybór firmy KODO był dobrą decyzją. Z całego serca dziękuję.

Pani Marto, bardzo Pani dziękuję za Pani pracę, poradę, przepiękny projekt mieszkania i idealne wykończenie. Pomogła mi Pani na każdym kroku. Praca z Panią to była przyjemność – cierpliwe odpowiedzi na pytania, pomoc, dotrzymywanie terminów i obietnic.
Mam nadzieję, że będziemy miały możliwość jeszcze w przyszłości współpracować.
Pozdrawiam serdecznie.

Wszystko w porządku. Polecam projektu Pana Adriana.

Super współpraca, piękne wnętrze. Polecamy i dziękujemy!! 🙂

Jestem zadowolona ze świadczonych usług. Remont został wykonany perfekcyjnie.

Szanowni Państwo, dziękuję bardzo za jakość, kulturę, rzetelność i “końcowy, oszałamiający JAKOŚCIĄ” efekt. Świetny kontakt i dyspozycyjność. Jestem w szoku, bo nie udało mi się znaleźć żadnej usterki. Dziękuję za oddanie “kluczy” w terminie pomimo pandemii. Dziękuję wszystkim. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM.

Po obejrzeniu mieszkania moje samopoczucie (które do momentu wejścia do lokum) podniosło się do najlepszych granic. Bardzo dziękuję za przygotowanie tak pięknego mieszkania. Skala oceny jest najwyższa. Mam nadzieję, że to mieszkanie będzie już docelowe.

Dziękujemy za dobrze wykonaną pracę.

DOŁĄCZ DO GRONA
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW KODO!

Spotkajmy się!
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183