WPROST: Nie do przecenienia.

O to, jaką rolę gra sztuka w architekturze wnętrz, co nam daje obcowanie z nią na co dzień i jak dzięki niej postrzegają nas inni, redakcja Wprost zapytała architektkę z wrocławskiej pracowni KODO - Martę Magnowską-Krawiec. Zapraszamy do lektury.

KUCHNIE i ŁAZIENKI INSPIRACJE: Kuchnia w 4 kształtach

W styczniowym wydaniu magazynu Kuchnie i Łazienki Inspiracje projektantka wrocławskiej pracowni KODO -  Marta Magnowska-Krawiec opowiada o istotnych aspektach planowania przestrzeni kuchennej. Zapraszamy do lektury!

PLN DESIGN: 85-metrowe mieszkanie we Wrocławiu w zabytkowym budynku

"Wyjątkowe mieszkanie i efekt, obok którego nie da się przejść obojętnie – to zdanie doskonale podsumowuje ideę aranżacji dużego lokalu mieszkalnego w zabytkowym, gruntownie odrestaurowanym budynku we Wrocławiu. Zapraszamy do wnętrza zaprojektowanego przez architektów z pracowni KODO" - portal PLN DESIGN.

Zobaczcie tę recenzję.

ŁADNY DOM: Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowym budynku we Wrocławiu

Magazyn Ładny Dom docenił realizację KONSEKWENCJA ZASKOCZEŃ publikując efekty pracy wrocławskiej pracowni KODO na łamach swojego portalu. Zapraszamy do lektury.

ARCHITEKTURABIZNES.PL: Wywiad z projektantką wnętrz KODO – Sarą Sobiech

„Design przenika przez wiele przestrzeni i dotyczy wielu sfer naszego życia”. Sara Sobiech - projektantka warszawskiej pracowni KODO została zaproszona do udziału w cyklu „10 pytań do architekta wnętrz” redakcji architekturabiznes.pl . Zapraszamy do lektury tego wywiadu. 

ONET.PL: Mariaż historii z nowoczesnością w funkcjonalnej strefie dziennej

Strefa dzienna wnętrza KONSEKWENCJA ZASKOCZEŃ, w którym rytm nadaje historia budynku zachwyciła redakcję portalu Onet.pl. Zapraszamy do lektury.

ARCHITEKTURABIZNES.PL: Łazienka z intensywnym kolorem.

Intensywny kolor detali wnętrza realizacji KONSEKWENCJA ZASKOCZEŃ przyciągnął uwagę redakcji portalu architekturabiznes.pl. Zapraszamy do lektury recenzji tego wnętrza.

ONET.PL: Viva Magenta! Jak wprowadzić do wnętrza kolor roku 2023?

Kolor, będący połączeniem czerwieni i fioletu został wytypowany jako istotny trend wnętrzarski na rok 2023. Portal Onet.pl przedstawia jak dobrze może prezentować się we wnętrzach na przykładzie aranżacji KODO. Zapraszamy do lektury!

WNĘTRZA DOMÓW: SKARBY KAMIENICY

Unikalny projekt dwupokojowego, niezwykle funkcjonalnego lokum w odrestaurowanej wrocławskiej kamienicy doceniła redakcja magazynu Wnętrza Domów. Architekci pracowni KODO wykreowali aranżację, która historię tego budynku przeniosła we współczesność, łącząc tradycyjne zdobnicze trendy z nowoczesnym minimalizmem. Artykuł na temat tej realizacji można przeczytać w grudniowym wydaniu gazety. Zapraszamy do lektury.

ONET.PL: Praktyczny podział wnętrza.

Kompetencje naszych architektów w projektowaniu funkcjonalnych przestrzeni doceniła redakcja portali Onet.pl. Na przykładach rozwiązań z wnętrz KODO prezentuje najlepsze sposoby wykorzystania ścianek oraz filarów do praktycznego podziału wnętrza. Zapraszamy do lektury.

WPROST: NATURALNA METAMORFOZA

"Nadzwyczajny, ciepły projekt stumetrowego wnętrza zaspokaja w stu procentach potrzeby jego mieszkańców – pary z nastoletnim synem. Odpowiada także im pod względem estetycznym, zapewniając życie wśród stonowanych kolorów i naturalnych materiałów, tego co lubią najbardziej i w czym najlepiej się czują." Tak zrecenzowała wykonaną przez nas metamorfozę wnętrza redakcja Wprost. Zapraszamy do lektury artykułu. 

ARCHITEKTURABIZNES.PL: Wnętrze ozdobione betonem

"Beton kojarzy się najczęściej z nowoczesnymi, chłodnymi w klimacie aranżacjami w industrialnym stylu.  Jak pokazuje jednak projekt pracowni KODO, poddany projektowej dekonstrukcji staje się wdzięcznym materiałem zdobniczym." pisze redakcja portalu w recenzji jednej z naszych realizacji. Zapraszamy do lektury.

DOBRZE MIESZKAJ: 67-metrowe mieszkanie na Wilanowie. Nowoczesne i jasne wnętrze!

Nasza realizacja WEWNĘTRZNY STAN NIEWAŻKOŚCI została doceniona przez portal Dobrze Mieszkaj. Zapraszamy do lektury recenzji tego wnętrza KODO. Czytaj na dobrzemieszkaj.pl 

DOBRZE MIESZKAJ: Piękne mieszkanie dla rodziny!

"Mieszkanie o powierzchni 100 m² jest wygodne i nowoczesne. Zostało zaprojektowane dla rodziny z dwójką dzieci. Kolor szary w różnych odcieniach doskonale łączy się z bielą, drewno i akcentami w postaci czerni. Wnętrze prezentuje się pięknie!". Zapraszamy do lektury recenzji naszej realizacji na portalu dobrzemieszkaj.pl 

SZTUKA WNĘTRZA: Powrót do przeszłości

"Rewitalizacja budynków pozwala na ocalenie najpiękniejszych budynków przed zniszczeniem. Wyróżniają się niezwykłym klimatem i często są po prostu piękne. Doskonale udowadnia to między innymi projekt 40-metrowego, przeznaczonego na wynajem okazjonalny mieszkania w centrum Wrocławia. Styl kamienicy z końca XX wieku bardzo ciekawie łączy się z nowoczesnymi akcentami." pisze o naszej realizacji redakcja portalu Sztuka Wnętrza. Zapraszamy do lektury!

DOBRZEMIESZKAJ.PL: Kuchnie w niewielkim mieszkaniu

"Małe mieszkanie to wyzwanie. Jak urządzić w nim wygodną, funkcjonalną i ładną kuchnię? Wybraliśmy 5 ciekawych projektów wnętrz 30-metrowych mieszkań w bloku i pokazujemy, jaki pomysł na małą kuchnię w nich zastosowano!" - pisze redakcja dobrzemieszkaj.pl. W zestawieniu propozycje z #wnętrzaKODO. Zapraszamy do lektury!

ONET.PL: KLIMATYCZNE MIESZKANIE WE WROCŁAWIU

Klimat idealny do wypoczynku doceniła redakcja Onet.pl w realizacji #wnętrzaKODO - TWARZOWY KORAL. Zapraszamy do lektury!

WHITE MAD: Kolorowe mieszkanie w stylu etno.

Energetyczna realizacja mieszkania, w którym nie zabrakło kolorów i dodatków w stylu etno zwróciło uwagę redakcji portalu White Mad. Zapraszamy do lektury!

PLN DESIGN: 30-metrowe mieszkanie we Wrocławiu w stylistyce glamour.

"Romans czerni z bielą nigdy się nie nudzi. Zawsze wygląda elegancko i zawsze jest w modzie. Pracownia KODO udowodniła ponadto, że z jego wykorzystaniem można stworzyć wnętrze, które przyprawia o prawdziwe zachwyty na każdym kroku." - pisze redakcja PLN DESIGN o realizacji #wnętrzaKODO CZARNO NA BIAŁYM. Zapraszamy do lektury!

PIEKNYDOM24.PL: APARTAMENT ETNO.

"W jasne, eleganckie mieszkanie, zaprojektowane przez pracownię KODO, wpleciono elementy stylu etno. Kolorowe i wzorzyste akcenty – poduszki, koce, a także zieleń welurowych krzeseł i dekoracyjnych płytek na fartuchu kuchennym – ożywiają szarości i biele tła. Jest klimat!" - tak redakcja pieknydom24.pl pisze o jednej z naszych realizacji! Zapraszamy do lektury. 

ONET.PL: Jak zagospodarować mikrokawalerkę?

Redakcja Onet.pl opublikowała zestawienie najciekawszych rozwiązań aranżacyjnych dla mikrokawalerek. Wśród nich rozwiązania z #wnętrzaKODO. Zapraszamy do lektury!

ONET.PL: Minimalistyczna kawalerka.

"Jak połączyć elegancję, funkcjonalność i niewielką przestrzeń. Mieszkanie na kultowej warszawskiej Woli pokazuje ciekawy sposób organizacji przestrzeni. Aranżacje stworzyła pracownia KODO." - pisze redakcja Onet.pl na temat naszej realizacji WNĘTRZE PONAD CZASEM. Zapraszamy do lektury!

White Mad: MA 38 M KW. POWIERZCHNI. JASNE MIESZKANIE WE WROCŁAWIU

#wnętrzaKODO urządzone w zabytkowym budynku zrecenzowała redakcja magazynu White Mad. Zapraszamy do lektury!

KUCHNIE I ŁAZIENKI INSPIRACJE: Porady do strefy kuchni od projektantki KODO

Marta Magnowska-Krawiec, projektantka wrocławskiej pracowni KODO, opowiada o aranżacji kuchni na łamach magazynu Kuchnie i Łazienki Inspiracje. W artykule odpowiada na pytanie o ergonomiczne umiejscowienie strefy zmywania. Zapraszamy do lektury!

ONET.PL: Beżowe mieszkanie z niewielką garderobą

"Geometryczne wzory, delikatna szarobrązowa kolorystyka i prosty, funkcjonalny układ. To cechy nowoczesnego mieszkania dla jednej osoby. Aranżacje stworzyła pracownia architektury wnętrz KODO." pisze redakcja Onet.pl o naszej realizacji WZÓR NA KOBIECE WNĘTRZE. Zapraszamy do lektury! 

DOBRZEMIESZKAJ.PL: 6 pomysłów na kawalerkę

Szukacie inspiracji do urządzenia kawalerki? Redakcja dobrzemiejszkaj.pl wybrała 6 pomysłowych, nowoczesnych kawalerek polskich projektantów wnętrz. Wśród nich propozycja #wnętrzaKODO. Zapraszamy do lektury!

DOBRZEMIESZKAJ.PL: Nowoczesna kuchnia z czarnymi meblami.

Redakcję portalu dobrzemieszkaj.pl zaciekawiła realizacja kuchni #wnętrzaKODO - POP-ARTYSTYCZNA dusza. Zapraszamy do lektury!

White Mad: KAWALERKA W WARSZAWIE. KRÓLUJĄ TU STONOWANE BARWY

"Nawet niewielką przestrzeń można zmienić w ekskluzywny apartament gwarantujący wygodę życia w nieoczywistym otoczeniu." pisze redakcja White Mad o wnętrzu HARMONIA W TONACJI GREIGE. Zapraszamy do lektury.

ONET.PL: Klimatyczne mieszkanie we Wrocławiu

"Mieszkanie znajduje się we Wrocławiu i wypełnione zostało motywami o ciepłych barwach. W ten sposób udało się stworzyć przyjemny klimat sprzyjający wypoczynku." pisze redakcja portalu Onet o naszej realizacji TWARZOWY KORAL. Zapraszamy do lektury na onet.pl

PLN Design: 80-metrowe warszawskie wnętrze z duszą zaprojektowane dla tatuażysty

"Unikatowa, pełna tajemnicy aranżacja niemal 80-metrowego warszawskiego wnętrza z duszą!"  - to podsumowanie naszej realizacji POP-ARTYSTYCZNA DUSZA przez redakcję portalu PLN Design. Zapraszamy do lektury całej recenzji tego wnętrza na plndesign.pl 

PIEKNYDOM24.PL: TWARZOWY KORAL

"Odpowiednio dobrany kolor bądź element dekoracyjny może stanowić motyw całej aranżacji. Przykładem takiego projektu jest 65-metrowe mieszkanie na przedmieściach Wrocławia zaprojektowane i zrealizowane przez pracownię KODO." - pisze redakcja portalu pieknydom24.pl. Zapraszamy do lektury.

VIVA DOM: Organiczne kształty

"Barwy ziemi przyprawione pistacją – to kwintesencja kompozycji kolorystycznej niewielkiego, lecz funkcjonalnego 50-metrowego apartamentu w Warszawie." Redakcja portalu VIVA DOM nie tylko zachwyciła się aranżacją wnętrza ORGANICZNE KSZTAŁTY, ale również doceniła zastosowane rozwiązania funkcjonalne. Zapraszamy do lektury.

INTERIA.PL: Wnętrze jak nocne życie miasta

"Neony nieodmiennie kojarzą się z nocnym życiem miasta, klubami pełnymi muzyki, wieczornymi wyjściami do kina i klimatycznymi spacerami wzdłuż rozświetlonych ulic. Z wszystkich tych inspiracji architekci KODO zaczerpnęli to, co najlepsze, tworząc unikatową, pełną tajemnicy aranżację niemal 80-metrowego warszawskiego apartamentu." można przeczytać o naszej realizacji POP-ARTYSTYCZNA DUSZA na portalu Interia.pl. Zapraszamy do lektury. 

WHITE MAD: Tu mieszka pop-artystyczna dusza.

"Białych wnętrz pokazywaliśmy już sporo. Tym razem naszą uwagę przyciągnęło czarne mieszkanie, które znajduje się w Warszawie. Pracownia KODO zaprojektowała przestrzeń z myślą o artystycznych zainteresowaniach właściciela." - pisze redakcja portalu White Mad zaintrygowana jedną z naszych realizacji. Zapraszamy do lektury. 

URZADZAMY.PL : TWARZOWY KORAL

"To mieszkanie jest dowodem na to, że nie trzeba bać się kolorów. Mocne barwy nadają mu charakteru." Redakcja portalu urzadzamy.pl doceniła odważną koncepcję #wnętrzaKODO w wyrazistym kolorze. Zapraszamy do lektury.

KUCHNIE I ŁAZIENKI: Funkcjonalnie w kuchni

W najnowszym numerze redakcja magazynu KUCHNIE I ŁAZIENKI podejmuje temat aranżacji strefy zmywania. Swoje porady na temat doboru zlewu przedstawiła Justyna Nowak z wrocławskiej pracowni KODO. Zapraszamy do lektury.

SZTUKA WNĘTRZA: Tajemniczy apartament.

"Pewną teorią jest, że luksus kojarzy się z czernią. Najlepszym dowodem na potwierdzenie tej tezy jest apartament w centrum Warszawy. Typowo loftowy, nowoczesny, trochę tajemniczy." pisze redakcja portalu sztyka-wnetrza.pl o naszej realizacji UKRYTY MOTYW. Zapraszamy do lektury.

Architektura i Biznes: Wnętrze w kolorze pistacji

"W tym wnętrzu postawiono na cichą dominację delikatnego koloru pistacji. W nowej realizacji pracowni KODO znajdziemy delikatne wykończenie połączone z naturalnymi materiałami i barwami ziemi." - pisze redakcja portalu Architektura i Biznes. Jakie jeszcze rozwiązania doceniła redakcja w naszej realizacji ORGANICZNE KSZTAŁTY? Zapraszamy do lektury. 

CZTERY KĄTY: WYJĄTKOWE ŚCIANY

W lipcowym numerze magazynu "Cztery kąty" inspiracje dotyczące aranżacji ścian we wnętrzach. Wśród przykładów interesujących rozwiązań nie zabrakło realizacji #wnętrzaKODO.

DOBRZE MIESZKAJ: Piękne mieszkanie na Woli w Warszawie.

"Mieszkanie o powierzchni 52,64 m² urządzone jest nowocześnie i przytulnie. We wnętrzu architekci postawili na naturalne, wysokiej jakości materiały i kolory ziemi lekko przyprawione przyjemną pistacją." - pisze redakcja Dobrze Mieszkaj o naszej realizacji ORGANICZNE KSZTAŁTY. Zapraszamy do lektury.

ONET.PL: „Wnętrze z filarem z mchu. I ta łazienka!”

"W tej warszawskiej realizacji ponad 100-metrowego apartamentu architekci wnętrz z pracowni KODO postawili przede wszystkim na stworzenie przestronnej przestrzeni dla domownika." - pisze Onet.pl o naszej realizacji SZLACHETNA BAZA. Jakie rozwiązania przykuły uwagę redakcji? Zapraszamy do lektury.

PLN DESIGN: Stylowe wnętrze w kamienicy – tu króluje szmaragd i złoto

"Stylowe wnętrze w kamienicy łączące w sobie ponadczasową klasykę z nowoczesnymi elementami? Całość aranżacji zbudowana niemal wyłącznie w oparciu o dwa kolory przewodnie? Pracownia KODO ziściła tę ideę w ciekawej odsłonie wrocławskiego mieszkania pod wynajem, zestawiając wysokie ściany pomieszczeń z nieszablonowymi rozwiązaniami wizualnymi!" pisze o naszej realizacji redakcja portalu PLN DESIGN. Zapraszamy do lektury!

ŁADNY DOM: UKRYTY MOTYW

"Elegancja i funkcjonalność – tak w skrócie można opisać wnętrza tego luksusowego warszawskiego apartamentu. Znajdziemy tu szlachetne materiały i ciekawe rozwiązania użytkowe." pisze redakcja portalu Ładny Dom o naszej realizacji URYTY MOTYW. Zapraszamy do lektury.

ONET.PL: Królestwo bieli i szmaragdu.

Realizację #wnętrzaKODO ZŁOTO I SZMARAGD zrecenzował portal Onet. Jakie atuty aranżacji zostały docenione przez redakcję? Zapraszamy do lektury.

Dobrze Mieszkaj: Architekt radzi jak urządzić mały salon z kuchnią

"Jak urządzić mały salon z kuchnią? Jak połączyć oba pomieszczenia? Jakie zabiegi aranżacyjne sprawdzą się w przypadku niewielkiego salonu z kuchnią?" na pytania redakcji Dobrze Mieszkaj odpowiedziała Karolina Kołpaczyńska – architekta wnętrz gdańskiej pracowni KODO. Zapraszamy do lektury.

WNĘTRZA DOMÓW: Podróż do wnętrza

W czerwcu ukazał się nr 2/2022 magazynu Wnętrza Domów, a w nim obszerny artykuł o jednej z realizacji #wnętrzaKODO. Razem z redakcją zapraszamy w Podróż do wnętrza!

DOBRZE MIESZKAJ: Architekt radzi jak pięknie wykończyć ściany w salonie

"Co na ściany w salonie? Jaki materiały wybrać? Który kolor będzie najlepszy?" na pytania redakcji Dobrze Mieszkaj odpowiedział architekt Mateusz Marcinkowski z warszawskiej pracowni KODO. Zapraszamy do lektury. 

SZTUKA-WNETRZA.PL: Industrialny komfort w mieszkaniu

"Niewielkie mieszkanie na Mokotowie stało się funkcjonalnym, a jednocześnie stylowym azylem. Wszystko dzięki architektom z pracowni KODO." - pisze o naszej realizacji redakcja portalu sztuka-wnetrza.pl. Zapraszamy do lektury.

DOBRZE MIESZKAJ: Świetne 100-metrowe mieszkanie w Warszawie.

"Świetne 100-metrowe mieszkanie w Warszawie. Kuchnia jest mega! Ponad 100-metrowe mieszkanie znajduje się w okolicach Galerii Mokotów w Warszawie.  Zachwyca ilością szlachetnych materiałów! Bazą aranżacji jest drewno, kamień, korek i jedwab. Zestawiono je w nietypowych, lecz dobrze przemyślanych i wysmakowanych kompozycjach." - pisze o naszej realizacji redakcja dobrzemieszkaj.pl . Zapraszamy do lektury!

DECCORIA.PL: CZARNO NA BIAŁYM OD KODO

Realizacja wnętrza KODO została zaprezentowana przez portal deccoria.pl. Zapraszamy do lektury.

PIEKNYDOM24.PL: ESENCJA ZMYSŁOWOŚCI OD KODO

"Nieduże, jednopoziomowe, niespełna 45-metrowe mieszkanie na warszawskich Łazienkach to przykład niekonwencjonalnej przestrzeni o zmysłowej aranżacji, pełnej eleganckich rozwiązań i wysmakowanych dodatków." - pisze redakcja portalu pnieknydom24.pl o naszej realizacji. Zapraszamy do lektury.

M JAK MIESZKANIE: Ważny temat: podłogi i ściany do mieszkania na wynajem.

Jakie materiały i wyposażenie wybrać do wnętrza urządzanego pod wynajem? Wśród porad w kwietniowym wydaniu magazynu "M jak mieszkanie" nie zabrakło pomysłów od ekspertów KODO.

 

DOBRZE MIESZKAJ: UKRYTY MOTYW. ELEGANCKIE I NOWOCZESNE WNĘTRZE.

"Jest eleganckie, ciepłe i przytulne. W mistrzowskiej kompozycji łączy się tu klasyka i nowoczesność. Drewno, różne tonacje szarości i czerń tworzą wyjątkowo udaną aranżację." pisze redakcja portalu dobrzemieszkaj.pl o realizacji wnętrza UKRYTY MOTYW. Zapraszamy do lektury na: https://www.dobrzemieszkaj.pl/

WESTWING.PL: Wywiad z Marleną Zubrewicz – projektantką warszawskiej pracowni KODO.

"Z jednej strony artysta i kreator, z drugiej – indywidualny doradca, mocno stąpający po ziemi, wyposażony w praktyczne narzędzia i specjalistyczną wiedzę." Tak Marlena Zubrewicz odpowiedziała na pytanie o rolę architekta wnętrz w wywiadzie udzielonym Westwing. Zapraszamy do lektury: https://www.westwing.pl/inspiration/trendy/architekci/kodo/

MURATOR.PL : Mosiądz we wnętrzu. Detal, który dodaje wystrojowi mieszkania elegancji.

"Aranżacja jest nowoczesna, wnętrze spójne i przytulne, wpisujące się we współczesne trendy. Wyróżnia je oryginalny design, proste linie, spójność aranżacyjna pomieszczeń." pisze redakcja magazynu Murator o naszej realizacji ZACHWYT W MOSIĄDZU. Zapraszamy do lektury na murator.pl

DOBRZEMIESZKAJ: KODO 4. najciekawszą pracownią wnętrz w Polsce!

Magazyn Dobrze Mieszkaj opublikował zestawienie TOP 20 najciekawszych pracowni projektowania wnętrz w Polsce. Wśród nich KODO Projekty i Realizacje Wnętrz! Zapraszamy do lektury!

ONET.PL: Lubisz minimalizm?

Do niewielkiego #wnętrzaKODO urządzonego w minimalistycznym stylu zaprosiła swoich czytelników redakcja Onet.pl. Zapraszamy do lektury artykułu.

DOBRZEMIESZKAJ.PL: Kolory świąt 2021.

Jak udekorować dom na święta w kolorze zielonym? Jakie ozdoby wybrać? Z czym łączyć zieleń w świątecznych aranżacjach? Radzi i podpowiada architekt Barbara Wiśniewska z naszej wrocławskiej pracowni. Zapraszamy do lektury na dobrzemieszkaj.pl 

PLN Design: Podróż do wnętrza dobrego designu z pracownią KODO

To wrocławskie mieszkanie jest niczym wyprawa do dalekich krajów – pełna pasji, wakacyjnych wspomnień i zaskakujących pomysłów. pisze redakcja PLN Design o naszej realizacji "Podróż do wnętrza" Zapraszamy do lektury na plndesign.pl

HOMEBOOK DESIGN vol.8

W 8. edycji albumu Homebook Design na 311 stronach Homebook prezentuje 30 projektów, które łączy idea funkcjonalności. Wśród nich #wnętrzaKODO!

DOBRZE MIESZKAJ: Piękne mieszkanie – przytulne i nowoczesne.

"Jest bardzo wygodne i pięknie łączy elementy nowoczesne z klasyką." pisze redakcja portalu Dobrze Mieszkaj o mieszkaniu CIEPŁO-ZIMNO zrealizowanym przez KODO. Zapraszamy do lektury na: https://www.dobrzemieszkaj.pl/  

PLNDESIGN: Wnętrza domu w szlachetnych barwach od KODO.

"170-metrowe wnętrza domu zaprojektowane z myślą uwydatnienia barwy butelkowej zieleni niemal hipnotyzują od samego wejścia i przyciągają charakterem" pisze portal PLNdesign.pl o naszej realizacji DOM SZLACHETNYCH BARW. Zapraszamy do lektury: https://plndesign.pl/170-metrowe-wnetrza-domu-w-szlachetnych-barwach-od-kodo/ 

DOBRZE MIESZKAJ: Nowoczesne, eleganckie wnętrze od KODO.

"W nowoczesnym wnętrzu pięknie przenikają się szlachetne materiały, minimalistyczne formy i stonowane kolory. Aranżację dopełniają subtelne dodatki." pisze redakcja Dobrze Mieszkaj. Zapraszamy do lektury na dobrzemieszkaj.pl 

M JAK MIESZKANIE: I chce się gotować!

Redakcja "M jak mieszkanie" prezentuje w najnowszym numerze magazynu przykłady praktycznych i pomysłowych rozwiązań aranżacji kuchni. Wśród nich znalazła się kuchnia z realizacji KODO. Zapraszamy do lektury!

PLNDESIGN.PL : Dialog z luksusem w kolorze bordo od KODO

"Standardowa i pozornie prosta przestrzeń może być oryginalna i niezwykła" pisze redakcja PLNdesign.pl. Zapraszamu do lektury artykułu, o tym jak osiągnęliśmy ten efekt w naszej realizacji: https://plndesign.pl/dialog-z-luksusem-w-kolorze-bordo-od-kodo/ 

PLNDESIGN: Wnętrzarski Yin i Yang

"W tym wnętrzu zastosowanie czerni i bieli jest bazą do rozwijania pomysłów na wyrafinowaną i funkcjonalną aranżację. Modne, eleganckie, ponadczasowe – oto stylowe Black & White we wnętrzu od pracowni KODO." pisze portal PLNDESIGN o naszej realizacji. Zapraszamy do lektury! https://plndesign.pl/stylowe-black-white-we-wnetrzu-od-kodo/

DOBRZE MIESZKAJ: Bardzo małe mieszkanie. Piękne i wygodne.

Magazyn Dobrze Mieszkaj dostrzegł praktyczne rozwiązania, które udało nam się zmieścić w niewielkim "Mieszkaniu studenta". Zapraszamy do lektury: https://www.dobrzemieszkaj.pl/

M JAK MIESZKANIE: I wszystko gotowe!

"Gdy dowiedzieliśmy się, że ten dom jest w pełni urządzony, od razu zapragnęliśmy go obejrzeć. Poprzednia budowa nas wyczerpała, nie mieliśmy ochoty na powtórkę" - tak redakcji magazynu "M jak mieszkanie" wyznali mieszkańcy Domu szlachetnych barw. Wnętrze gotowe do zamieszkania od KODO spełniło ich marzenia o KOmpletnym DOmu. O tym jak je urządziliśmy można przeczytać na 10 stronach sierpniowego wydania "M jak mieszkanie".

ONET.PL: Polskie wnętrze nagrodzone w międzynarodowym konkursie architektonicznym – piękne!

"Odcienie szmaragdu, wariacje na temat butelkowej zieleni oraz pudrowego różu, uzupełnione złotymi akcentami – to motywy dominujące w tym czteropoziomowym domu autorstwa pracowni KODO. Architekci przenoszą nas do świata, w którym wyrafinowany styl łączy się z nowoczesnym luksusem. A próg przekroczyć warto, bowiem projekt został doceniony i nagrodzony przez jury międzynarodowego konkursu BUILD Architecture Awards 2020!" Tak o naszej nagrodzonej realizacji pisze redakcja portalu Onet. Zapraszamy do lektury: https://www.onet.pl/styl-zycia/onetdom/polskie-wnetrze-nagrodzone-w-miedzynarodowym-konkursie-architektonicznym-piekne/hffm57e,2b83378a 

DOBRZEMIESZKAJ.PL: Świetnie urządzone 38 metrów

Świetnie urządzone 38 metrów - tak jedną z naszych realizacji ocenił portal dobrzemieszkaj.pl. Jeżeli chcecie poznać potencjał aranżacyjny niewielkiego mieszkania, koniecznie zapoznajcie się z całym artykułem. Znajdziecie tu szereg inspiracji oraz dowód na to, że nawet mały metraż można urządzić funkcjonalnie i niebanalnie. www.dobrzemieszkaj.pl/cale_wnetrze/nowoczesne/176/male_mieszkanie_swietnie_urzadzone_38_metrow,303297.html?fbclid=IwAR18xyAhk69OyFKVUmfi34C3zAadzBBGEkalSKFU0N1xBK0R9Zru6umN1rQ 

PLNDESIGN.PL: Relacja KODO z targów iSaloni

Odwiedziliśmy jedno z najważniejszych wydarzeń świata designu. Zebraliśmy garść inspiracji, wytypowaliśmy najważniejsze kierunki i podzieliliśmy się nimi z redakcją portalu prezentującego nowoczesne wzornictwo. Poznajcie nasze TOP 5 trendów w aranżacji wnętrz! https://plndesign.pl/inspiracje-przywiezione-z-targow-isaloni-2019-od-kodo/

DECCORIA.PL: Jak sprawnie zrealizować wizję o wymarzonym domu

Zakup mieszkania to dopiero początek. Na drodze staje jeszcze szereg wyzwań związanych z projektowaniem, znalezieniem fachowców, logistyką i wykończeniem. Jak przejść ją bez przygód i niepotrzebnego stresu. Tą wiedzą dzielimy się na łamach wnętrzarskiej strony portalu INTERIA.PL: https://deccoria.pl/artykuly/nowosci-na-rynku/zakup-mieszkania-co-dalej-radzimy-jak-sprawnie-zaprojektowac-i-wykonczyc-wnetrze-7-4183 

Proszę obróć urządzenie do pionu