Home Portfolio biuro Kurkowa 14
Kurkowa 14

Kurkowa 14

Nie tylko nieszablonowa aranżacja biura sprzedaży mieszkań, lecz również standardy wykończenia dla mieszkań budynku – to elementy, które objęła realizacja przygotowana dla inwestycji Kurkowa 14 we Wrocławiu. 

To kolejny dowód na to, że historyczny charakter dzielnicy nie wyklucza elementów wnoszących klimat nowoczesności. Inwestycja Kurkowa 14, złożona z ośmiokondygnacyjnych budynków powstała na wrocławskim Nadodrzu, w otoczeniu starych, zabytkowych kamienic, w bezpośrednim sąsiedztwie Odry. Bliskość Rynku i Starego miasta to nie jedyna zaleta osiedla – eleganckie, minimalistyczne budynki mieszczą ciekawe formaty mieszkań – od lokali z antresolą aż po 100-metrowe apartamenty. Balkony, przestronne tarasy z widokiem na rzekę, przystań dla małych łodzi, mnóstwo zieleni – to elementy, które stanowią o unikatowej urodzie tej części dzielnicy.

Wyjątkowe jest również biuro sprzedaży mieszkań w inwestycji Kurkowa 14, stworzone pod hasłem „WORK / CREATE / LIVE”. Usytuowane w kontenerowym wolnostojącym pawilonie, jednak wydaje się być całkowitym zaprzeczeniem tymczasowości – dopracowana przestrzeń łączy funkcjonalność biura z przestrzeniami nie tylko biznesowymi, lecz również do kreatywnych spotkań. Mnóstwo w niej form, struktur i kolorów, jednak nic nie jest przypadkowe, a nawet więcej – skrupulatnie dobrane z uwzględnieniem nowoczesnych trendów w aranżacji. Podstawę tworzy połączenie oryginalnej podłogi z płyty, białych filarów i belkowań szklanych ścian oraz czarnego sufitu. Makieta osiedla zajmuje mobilny stolik z palet, a miejsca spotkań to długi stół konferencyjny z kolorowymi krzesłami i wysokie mobilne stoliki ze stołkami barowymi. To przestrzeń inspirująca i zmienna, pełna energii i nawołująca do działania. 

Pracuj, twórz i żyj – hasło inwestycji doskonale oddaje również nasze podejście do aranżacji. Łączy to, co najważniejsze – funkcjonalność, inspirującą estetykę oraz klimat sprzyjający skupieniu i odpoczynkowi. Nie tylko w inwestycji Kurkowa we Wrocławiu.  

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183