Home Portfolio mieszkanie SUBTELNA SZAŁWIA
SUBTELNA SZAŁWIA

SUBTELNA SZAŁWIA

Odcienie szałwii to synonim wyciszenia i naturalnej lekkości, a zarazem ciekawa alternatywa dla bieli czy słodkich pasteli. Świetnie sprawdzi się jako nieszablonowa dominanta w otoczeniu o stonowanej kolorystyce, a dowodem jest wnętrze zrealizowane przez pracownię KODO.

40-metrowe mieszkanie na warszawskim Ursusie przygotowano jako inwestycję pod wynajem i jako takie perfekcyjnie spełnia wszystkie wymagania przyszłych lokatorów. Salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnię i łazienkę wypełniono rozwiązaniami funkcjonalnymi oraz domknięto jasną, ciepłą w odbiorze aranżacją. Powstała przestrzeń przyciąga uwagę swoją prostą, lecz zapadającą w pamięć konfiguracją motywów i ciekawych zestawień formalnych, kolorystycznych i strukturalnych.

Tym, co najbardziej rzuca się w oczy, jest kolor, a dokładniej barwa delikatnej szałwii, która przewija się w różnych elementach mieszkania, poczynając od przestrzeni dziennej, poprzez sypialnię, na łazience kończąc. To dominanta, która świetnie czuje się na tle odgrywanym przez sprawdzone trio bieli, szarości i jasnego brązu drewna. Swoją wędrówkę rozpoczyna spokojnie na ścianach kuchni oraz w szkliwionych płytkach fartucha kuchennego. Odnajduje się także w sypialni, gdzie przejmuje tapicerowane łóżko oraz drobniejsze elementy dekoracyjne. Przysłowiową „kropkę nad i” stawia w łazience, gdzie w swojej najmocniejszej tonacji zajmuje płytki ścienne. Delikatną urodę tej nieszablonowej barwy podbijają beżowe dodatki – zabudowa szaf w sypialni, jasne krzesła z plecionką oraz designerskie oprawy oświetleniowe. Wykorzystane zestawienia dały naturalny efekt, podbity obłymi kształtami szafek, formą płytek kuchennych czy też stylowymi wiatrakami sufitowymi ze zdalnym sterowaniem.

Mieszkanie wykończono pod wynajem, dlatego podczas aranżacji wzięto więc pod uwagę kluczowe wymagania stawiane przed tego typu lokalem. Do nich zaliczyć możemy m.in. jasny podział stref funkcjonalnych, dużo przestrzeni do przechowywania, wygospodarowanie szaf w łazience czy holu, połączenie wanny z prysznicem, a także użycie trwałych, łatwych w utrzymaniu w czystości materiałów. Mieszkanie jest eleganckie i funkcjonalne, przyciągające uwagę swoją nietypową urodą, z prezencją zdecydowanie wyróżniającą się na tle ofert rynku mieszkań na wynajem.

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183