Home Portfolio mieszkanie (ZA)CHWYT W MOSIĄDZU
(ZA)CHWYT W MOSIĄDZU

(ZA)CHWYT W MOSIĄDZU

Harmonijne połączenia to nie wynik przypadku. I chociaż każdy z elementów reprezentuje osobny styl oraz unikalny kod, całość tworzy spójny obraz – rozmyślny efekt pracy inżyniera-artysty. Eklektyzm w nowoczesnym wydaniu przejawia się w zespoleniu form, barw i materiałów. Symetrię pionowych linii przełamuje wzór jodły, a swobodnie biegnące użyłkowanie płytek z motywem marmuru nadaje lekkość geometrii zabudowy. Kompozycja barw też nie jest oczywista. Pudrowe beże, szarości i morska zieleń z palety malarskiej trafiły wprost na fronty, ściany i dodatki. Główną postacią planu jest mosiądz, bez którego obraz ten nie byłby kompletny. Z pozycji drugoplanowej awansuje do roli tytułowego bohatera. Uchwycony w detalu wydobywa prawdziwy charakter wnętrza – jego urok, elegancję i wysmakowaną harmonię.
Styl aranżacji nawiązuje do estetyki retro, ale zakotwiczony jest we współczesności. Ta reprezentowana jest przez funkcjonalność zastosowanych rozwiązań i technologię. Hol skrywa wiele tajemnic – przejście do sypialni za niewidocznymi drzwiami, do strefy SPA – za lustrzaną taflą. W zakamarkach schowało się oświetlenie, w łazience podtynkowe radio.
Estetyka vintage idzie z duchem czasów. Towarzyszy jej spójność, nowoczesność i funkcjonalność. Nie ma tu miejsca na przypadki. Wszystko jest dobrze zaplanowane i zgodne z zamysłem autora.

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183