Home Architekt wnętrz

ARCHITEKT, PROJEKTANT
WNĘTRZ

Droga od wizji do KOmpletnego DOmu

Architekt wnętrz to osoba, ktora pomoże Ci w urządzaniu mieszkania lub domu. Profesjonalny projektant wnętrz pozwala rozwiązać wiele problemów, które często pojawiają się przy samodzielnym podejściu do wyzwania, jakim jest urządzanie mieszkania.

Projektant wystroju wnętrz stworzy projekt doskonały, uwzględniający nasz indywidualny gust i potrzeby. Należy jednak pamiętać, że sam projekt to dopiero początek drogi do wymarzonego lokum. Ogromny wpływ na efekt końcowy mają również pozostałe etapy realizacji. Aby być pewnym rezultatu, warto zdecydować się na kompleksową usługę, obejmującą także wykończenie lokum. Sprawdź nasze projekty wnętrz. Pomożemy stworzyć również projekt małego mieszkania oraz projekt apartamentu.

WNĘTRZE
POD KLUCZ

Architekt wnętrz, nadzór i realizacja

Usługa wnętrza pod klucz KODO, uwzględniająca pracę architekta projektanta, to rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się wnętrzem zgodnym z ich upodobaniami. Co zyskasz?

Indywidualny projekt Twojego mieszkania stworzą nasi najlepsi projektanci wnętrz.

Wykończeniem zajmą się doświadczeni koordynatorzy.

Materiały wykończeniowe będą pochodzić z pewnych źródeł.

Wszystkie prace wykonają doświadczeni fachowcy.

KODO, wspiera tworzenie aranżacji wnętrz, nie tylko oferując pomoc architekta wnętrz – zapewnia również zakup materiałów, dostawy produktów, nadzór i kompleksową realizację wnętrza pod klucz.

PROJEKT
WNĘTRZA

Na miarę Twoich oczekiwań

Ile kosztuje architekt wnętrz? Ile będzie kosztować mnie wnętrze? Czy architekt wnętrz stosuje cenę za metr kwadratowy? Takie pytania nasuwają się osobom planującym remont lub rearanżację.

Usługa KODO to nie tylko projekt wnętrza, który odpowiada potrzebom mieszkańców. Punktem wyjściowym realizacji jest jej budżet. Projektanci wnętrz KODO proponują rozwiązania z dużą świadomością możliwości, jakie mieszczą się w określonym budżecie. Klient od początku zna cenę realizacji, a jej dotrzymanie jest gwarantowane przez naszą firmę. Ponadto w usłudze KODO – architekt, projektant wnętrz – cena projektu, zawiera się w realizacji i nie stanowi dodatkowego kosztu.

INDYWIDUALNY
PROJEKT

W cenie realizacji

Współpracując z projektantem wystroju wnętrz KODO, płacisz tylko za efekt końcowy. Koszt pracy projektanta wnętrz zawiera się w budżecie całej realizacji. W praktyce oznacza to, że zyskujesz kwotę, którą musiałbyś przeznaczyć na sam projekt.

Korzystając z usługi KODO mieszkania pod klucz, pracujesz z najlepszymi projektantami wnętrz. Ich znajomość dostępnych rozwiązań aranżacyjnych oraz materiałów pozwoli osiągnąć wymarzony efekt bez nieprzewidzianych kosztów.

PROJEKT
WNĘTRZA

Gwarancja efektu

Pamiętaj, że projekt wnętrza to tylko początek drogi do wymarzonego lokum. W KODO pomożemy Ci ją przebyć od początku do końca, od przygotowanego dla Ciebie projektu, przez wykończenie wnętrz, aż po wprowadzenie się do gotowego mieszkania. Współpraca z architektami wnętrz KODO oznacza szereg korzyści:

  • Indywidualny projekt wnętrza.

  • Pełną kontrolę nad kosztami realizacji.

  • Rzetelną logistykę dostaw.

  • Nadzór autorski nad wykonawstwem wszystkich etapów.

  • Gwarancję efektu, terminu oraz budżetu.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszych doświadczonych projektantów wnętrz.

Q&A Architekt wnętrz

Architekt wnętrz - pytania i odpowiedzi

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183